Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális hogy még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy még mindig gondolok az exemre néha?

Figyelt kérdés
Nos, 10 éve szakítottunk az akkori pasimmal. Nekem ő volt az első. Rengeteg közös élményünk volt. Én nagyon erősen kötődtem hozzá. Azóta már férjhez mentem, és neki is van barátnője. De néha még eszembe jut. Ez normális? Enyii idő után, férj mellett?? Olyankor rá keresek Facebookon vagy Instagrammon, lecsekkolom. Illetve ha véletlenül össze találkozunk az utcán, akkor teljesen le sokkolódok. Annyira zavarba jövök, és nagyon erősen érzem a szív dobogásom a mellkasomban.
2023. szept. 4. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Nos, szerintem normális, bár az, hogy lesokkolódsz az nem biztos.


Viszont pár kérdést szeretnék feltenni ami nekem segíthet. A férjed jobban szereted mint őt akkoriban, vagy máshogy szereted? Boldog vagy az életben? Vagy még mindig úgy érzed, hogy ő lehetett volna a nagy ő?

2023. szept. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát, nekem ez azért sok lenne. Nosztalgiából néha néha valakire visszagondolni, főleg ha valami konkrétum kapcsán eszedbe jut, az rendben van, de a rendszeres csekkolgalás meg az ilyen erős fizikai reakció nekem azt sugallja, hogy nem vagy teljesen túl rajta. Ez már túlmegy azon a határon, amit én egészségesnek tartok.
2023. szept. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Az, hogy eszedbe jut, teljesen oké. Az, hogy csekkolgatod még 10 év múlva is, már nem annyira, de még elmegy, ha kíváncsiság hajt, hogy kivel mi lett. De ha lesokkolódsz, mikor találkoztok, az abszolút azt jelenti, hogy még vannak érzelmeid az irányába. ez nem normális, főleg, hogy már van férjed. Ezek szerint őt nem szereted? mármint szerelemmel, úgy értem.
2023. szept. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#1

Inkább azt mondanám, hogy másképp. A férjem iránt teljes bizalmat érzek. Védelmez. Ő vele nyugodtabb és érzelgősebb a kapcsolatom.

Az exemmel inkább viharos volt (még tini szerelem)

Boldog vagyok az éltemben igen.


Nem azt semmiképp nem érzem. Elgondolkodom hogy mi lett volna ha...

De már nem tudnám újra kezdeni vele.

Maximum egy hét erejéig elmennék vele valahova kettesben gátlások nélkül.

De egy életre nem.

2023. szept. 4. 14:52
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor valószínűleg hiányzik valami a házasságodból, ami az előzőben megvolt és ezért nosztalgiázol. Nem lehet?
2023. szept. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
köszönöm kedves kérdező, örülök a boldogságotoknak!
2023. szept. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
5 Lehetséges. Talán az ő személyisége?!?
2023. szept. 5. 09:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt csak te tudhatod.
2023. szept. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem ezzel nagyjából mindenki így van, akiknél nem lett nagyon csúnya vége. Normális, hogy zavarba jössz, hiszen régen ő volt a bizalmasod, belé voltál szerelmes. Az, hogy néha elkap a nosztalgia érzése és esetleg vágysz arra az izgalomra amit vele éreztél, nem feltétlenül jelenti azt, hogy bármit ténylegesen tennél is. Ez csak nosztalgia.
2023. szept. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!