Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 20 év a férfi javára? Vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év a férfi javára? Vélemények Többi lent

Figyelt kérdés

22 éves, egyetemista lány vagyok és közelebb kerültem mindenféle téren egy nálam 20 évvel idősebb férfihez. Egyedülálló, de 4 gyerekes apa és legidősebb gyereke 21 éves.

Nem vagyok szerelmes belé, de nagyon kötődöm és kezdem szívből szeretni és a szívemen viselni. Nagyon jó a kémiai közöttünk, de az életünk nem stimmel. Nem akarok 4 gyereket. Őt akarom és nem a gyerekeit. Ezt le is tisztáztuk, de nem akarja elfogadni, mert ő belémszeretett.

Jelenleg a kapcsolatunk se veled se nélküled a kapcsolatunk, lopva találkozgatunk. Mit tegyek? A fent írtak alapján nem szeretnék komolyat vele a gyerekei miatt. Folytsam el az érzéseim és az egész történetet még csírájában? Vagy hagyjam ,hogy néha-néha jó legyen vele?

Mit tennétek? Mi lenne a helyes?

Elképesztően tanácstalan vagyok és harcol az agyam a szívemmel.

Ha vele vagyok éppen, akkor minden felhőtlen, de ahogy külön válunk jön az agyam és a józan eszem.


2023. szept. 7. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad ezt a kapcsolatot hajszolni. Nem vagyok a korkülönbség ellen, nekem is idősebb párjaim szoktak lenni. De a meglevő család megöli a kapcsolatot, a szerelem az ő részéről elmúlik. Ha te nem vagy szerelmes, egyszerűbb most kiszállni.
2023. szept. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
30 évesen 1 gyerekkel se kéne 4 gyerekes apa...bár itt már nagyok. Hosszú távon úgyse működne.
2023. szept. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kerüld, semmi jó nem fog ebből kisülni.
2023. szept. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!