Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm abba fogja valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm abba fogja valaha is hagyni a dohányzást?

Figyelt kérdés
Aggódom érte.De semmi kilátás nincs erre,mert traumatizálták gyermekkorában.De durván.A dohányzás előtt az evés volt az addikciója,most pedig a dohányzás lett,mióta rászokott.Durva hogy a minták milyen könnyen felismerhetőek. Szóval valamilyen függőség mindig is kelleni fog neki.És nem fogja abbahagyni,mert nagyon durván függő.Miattam már határozta el magát,de az annyit is ért.Én letettem arról hogy próbáljak segíteni neki mert "ő kell akarja".Meg konfliktus lesz csak belőle.Nem akarok szakítani vele ezért,mert én nem kell szívjam a füstöt,a szájszag viszont zavar.De nem lenne szívem elhagyni,mert én sem bírnám ki,de ő sem.És csak rontana a helyzetén,és még a végén valamilyen más függőséget is keresne.Szóval fogadjam el hogy ez van?És hogy ez sosem fog változni?

2023. szept. 11. 16:05
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
A masik h megtanultam h mindig a masik szeressen engem jibban es ne én őt pedig csak 1x csaltak
2023. szept. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy milyen okod van rá, de azt a nőt, akire ennyire rátelepszel, meg rákényszeríted az akaratod, soha nem fogod tudni boldoggá tenni. Ha szereted, akkor hagyd békén. Meg keress inkább magadnak pszichológust!!!
2023. szept. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Kerestem magamnak pszichológust, és segített feltápászkodni onnan, ahol voltam. Igen,neki kényelmetlen lesz ez az egy két hét. De ha feldolgozza a problémáit, akkor mennyivel könnyebb lesz az élete? ha utálat nélkül nézhet a tükörbe? ha nem kell az egészségét elba$sza azért hogy ne szorongjon? Utolsó, te is egy tipikus nő lehetsz aki tele van önsajnálattal és bánatában inkább kényszercselekvéshez folyamodik ahelyett, hogy tenne valamit ellene. Én nagyon durván antiszociális voltam. Lett egy padtársam, aki akaratom ellenére barátkozni akart velem.Nwm akartam. Aztán megnyíltam és barátokat tudtam szerezni. Rám kényszerítette az akaratát szerinted? Hagynia kellett volna hogy a posványban üljek?
2023. szept. 12. 05:58
 24/36 A kérdező kommentje:
Ennek a barátomnak joga volt gyökeresen megváltoztatni az életemet pozitív irányba? Ezen vívódok én is. De az nem problémafeldolgozás,hogy nem beszélünk valamiről. Ezt a saját bőrömön tapasztaltam.
2023. szept. 12. 06:35
 25/36 gabor49 ***** válasza:
magánügye a dohányzás ha zavar miért olyan csajjal jöttél ossze
2023. szept. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Nem akar változni, neki könnyebb és egyszerűbb az az út. Neked el kell fogadnod, hogy azért mert TE akarod, azért mert SZERINTED úgy jó, ő még nem így véli. Az emiatti konfliktus úgyis felőrli a kapcsolatotokat.

Én nem tudnék dohányossal élni. Iszonyat költség, iszonyat egészségromboló, és akkor még a szaga.... Engem is hitegettek már, hogy leszokik, épp leszokóban van, de miután egyszer megtapasztaltam, hogy milyen egy dohányos, és mennyit érnek ezek az ígéretek...nem.

2023. szept. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Na elmondtam neki és meghatódott hogy ennyire érdekel a sorsa. És elgondolkozik rajta.Innen már tényleg rajta áll. Én imádkozhatok érte, meg apró lépésekkel támogathatom. De nem vette rossz néven, sőt azt mondta hogy ezek után jobban szeret
2023. szept. 12. 21:20
 28/36 anonim ***** válasza:
Mi újság azóta, kérdező?
2023. nov. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

a régi nóta..

háátrészvétem.. nehéz leszokna. Bődület rossz lehet a szájszaga.. én enm tudnék cigissel járni..

dohánylevelek szopogatását érezném minden puszinál.. pfeeej

2023. nov. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Megértette az aggódásomat és tenni akar magáért, ez egy göröngyös út,de voltak 2hetes kihagyásai,visszaesései,de az akarat megvan benne, és dolgozik. Inkább hallgatna a visszaesésekről, és én kell kutaláljam,hogy mit érez, mert ő jobban szeretné elfelejteni. De ha kitalálom, örül neki és hálás, de egyedül nem megy neki,és ezért támogatom. De látszik a fejlődés és az akarat. És hálás vagyok neki,amiért megfontolta,amit mondtam neki.
2023. nov. 16. 18:43
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!