Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm abba fogja valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm abba fogja valaha is hagyni a dohányzást?

Figyelt kérdés
Aggódom érte.De semmi kilátás nincs erre,mert traumatizálták gyermekkorában.De durván.A dohányzás előtt az evés volt az addikciója,most pedig a dohányzás lett,mióta rászokott.Durva hogy a minták milyen könnyen felismerhetőek. Szóval valamilyen függőség mindig is kelleni fog neki.És nem fogja abbahagyni,mert nagyon durván függő.Miattam már határozta el magát,de az annyit is ért.Én letettem arról hogy próbáljak segíteni neki mert "ő kell akarja".Meg konfliktus lesz csak belőle.Nem akarok szakítani vele ezért,mert én nem kell szívjam a füstöt,a szájszag viszont zavar.De nem lenne szívem elhagyni,mert én sem bírnám ki,de ő sem.És csak rontana a helyzetén,és még a végén valamilyen más függőséget is keresne.Szóval fogadjam el hogy ez van?És hogy ez sosem fog változni?

2023. szept. 11. 16:05
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Mi újság azóta, kérdező?
jan. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Durván megváltozott a hozzáállásom így 4 hónap után,oda lyukadtam ki hogy el kell fogadnom. De megtanultam együtt élni vele. Belátható időn belül nem fogja abbahagyni, ilyen 2 csomag elmegy egy héten, de már kicsit másképp áll hozzá, részben miattam is, legalább nem tartja menőnek már, meg bánja,hogy rászokott. Azért még mindig előjönnek az emlékek,az ellenszenv,az aggódás, amikor rágyújt, de ez van
jan. 16. 14:42
 33/36 A kérdező kommentje:
De többet sportolunk, régen mindig én vittem,most meg ő szervezi már. De köszi válaszoló hogy eszembe juttattad a kérdést, érdekes visszatérni ilyen elhanyagolt témákhoz
jan. 16. 14:44
 34/36 A kérdező kommentje:
Na vége lett. Mennyit aggódtam hiába! most már lesz*rom hogy mi lesz vele, pont annyira érzek felelősséget, vagy együttérzést iránta,mint bármely idegen iránt az utcán
márc. 11. 10:58
 35/36 anonim ***** válasza:
Mondanál erről többet, kérdező?
márc. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
csak szakítottunk
márc. 19. 09:41
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!