Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Munkahelyi kapcsolatból lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyi kapcsolatból lehet szerelem?

Figyelt kérdés

Elég bonyolult a helyzet.. nem rég kezdtem egy új munkahelyen… közben szakítottam is, 5 éves kapcsolatból léptem ki.

Itt a munkahelyen volt egy srác akivel az elejétől kezdve sokat beszélgettünk.. sokszor jött be hozzam az irodába, minden kis apróságért, de tudtam van barátnője.

Majd egy pár hete bejelölt facebookon es beszélgetni kezdtünk, kiderült, hogy szakított ő is, rossz kapcsolatból jön… aztán alakult a többi… most a munkahelyen többször is találkozunk titokban… nem tudom eldönteni hogy komolyan akar-e valamit, vagy csak izgi neki a munkahelyi “légyott”.

Szex nem volt mèg..

mindennap beszélünk reggeltől estig…

Akar többet is csak óvatos mivel mindketten most szakítottunk???



2023. szept. 18. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőle. Ezt idegenek honnan a bánatból tudnák.

Ha nem akar kilépni veled a nyilvánosságra a titkos zónából, akkor az mindent elmond, nem?

2023. szept. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb pasi csak egy új puncit akar. Ha már megvoltál akkor kuka.
2023. szept. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
ALAP, hogy NEM ismerkedünk melóhelyen!!!! Tudod, nem xarunk oda, ahol kajálunk.
2023. szept. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"mindennap beszélünk reggeltől estig…"

Hát akkoor lehet téged akar.

A legjobb, hogy megkérdezed tőle, nem is értem, miért nem lép feléd...

Viszont vigyázz, mert lehet pinádra vadászik és kidob, aztán majd jó leszz mindennap találkozni ?

2023. szept. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Erdekes, hogy bar rengeteget beszeltek, de meg mindig nem ismered a motivacioit. Mi lenne hana smalltalk helyett valaminertelmesebb dologrol is beszelgetnetek, mint peldaul parkapcsolatok, jovokep stb.
2023. szept. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

Ha egy kapcsolatban levő pasi meg akarja dugni a munkatársát akkor nem fogja azt mondani hogy otthon minden rendben csak vágyik egy kalandra.

Az meg alap hogy kapcsolatban levő pasira nem vadászunk.

2023. szept. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Mikor vadászom, akkor igazából teljesen mindegy hol találok megfelelő nőt. Volt, hogy a takarító szertárba kellett bemennem utána.
2023. szept. 21. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudod el dönteni.Szerinted mi innen igen.Aham.
2023. szept. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!