Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők miért jönnek be az idős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők miért jönnek be az idős pasik?

Figyelt kérdés

Itt most viszonylag sok az olyan kérdés hogy 20-30 éves nő jóval kevesebb pasi után fut konkrétan.


Miért van ez?


Incelek és egyéb pill szektások kérlek titeket ne írjatok ide minden féle feltételezéseket, csak nők véleménye érdekel.



2023. szept. 22. 22:40
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
70%
Nem jönnek be, főleg ha le vannak pukkanva. A párom 3 évvel fiatalabb, és még ő sem tud velem lépést tartani.
2023. szept. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
18%

Ez olyan,hogy a bor is akkor lesz jó,ha már több éves..

Nekem mindig jobban tetszettek..

Egy fiatal férfi huszonéves korban egy nagy nulla,nem tud küzdeni egy nőért,nem tud helytállni egy kapcsolatban,egyik nőről megy a másikra,nem is tudja felfogni a világot..

Most megnézel egy 30-40,netán 50-es pasit,aki jól tartja magát,esetek többségében azért ők tudnak udvarolni.

Tiszteletet mutatni a nő felé..

Önállóbbak,anyagilag is természetesen van,hogy előny..a szexben is tapasztaltabbak,figyelnek már a nő szülségleteire.

Egy idősebb férfi érzelmileg többnyire biztonságot tud adni egy nőnek..

2023. szept. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
35%
Tudnak mit kezdeni egy nővel, tapasztaltak, nem idétlenek.
2023. szept. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
81%
Nem jönnek be egyáltalán
2023. szept. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

10

Irigy vagy?

2023. szept. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
75%

"Egy idősebb férfi érzelmileg többnyire biztonságot tud adni egy nőnek.."


Meg a lónak a kukiját.

2023. szept. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Mindig idősebb pasijaim voltak 5-10 évvel, kivétel 17-22 éves koromig akkor velem egykorúak.


Szerintem csak bántja a pasikat az, hogy az ő korosztályukban lévő nők nem velük hanem náluk idősebbekkel jönnek össze, így nekik a saját korosztályuk nem opció.


De elég értelmetlen és rossz felfogása az egész :)

Ugyanis ezeknek a pasiknak szintén náluk fiatalabb nőknél kellene próbálkozniuk és gyakorlatilag minden ugyanott áll.


Persze nem a 18-28 különbségre gondolok, hanem 20 felett.

2023. szept. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
63%
Azért mert egészségtelen/ mérgező kötődése volt az édesapjával
2023. szept. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
49%

20

Baromság!

Egy idősebb férfi tud bánni a nővel, nem a f*sza körül forog a vilag, és nem kozárolag arrol lehet vele beszélgetni, mikor, és hova elvezhet legközelebb! Van egzisztenciájuk nem utolsó sorban, és nem az van, hogy mindog csak nálan lehetünk, mert ő mamahotelezik!

2023. szept. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat 🙂.


Végülis érthető indokok, mind kettő oldalról hangoztak el.


Sok idős kollégám van, mindnek van nője feleség vagy barátnő, viszont azt azért még szokták említeni, hogy azért jó lenne min újra 30-40 közöttinek lenni mert pl.: szívesen fel próbálná a fiatal szöszi titkárnőt. Mivel most már a reggel inkább a hátuk áll be nem a farkuk xd, és röhögnek egy jót hogy nem tudnának mit kezdeni egy fiatal hanvas puncival.


Nem akarom le hangolni a csajok egy részét, de nem azért van kevesebb sex mert az érzelmek hanem mert nem lehet reggeltől estig kék bogyót szedni.


Az ingatlan és anyagi javak hiánya pedig hát igaz, én is mama hotelezek nem is csajozok mivel tudom hogy 29 évesen alap minimum egy albi, azért meg skót vagyok havonta 150e Ft + rezsit el égetni hogy talán legyen csajom. (E miatt dobott ki az exem hogy én gyűjteni akartam a pénzt és nem akartam albérletezni, meg is értem.)


Ilyen a világ várom a tovább válaszokat 👍

2023. szept. 23. 08:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!