Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők miért jönnek be az idős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők miért jönnek be az idős pasik?

Figyelt kérdés

Itt most viszonylag sok az olyan kérdés hogy 20-30 éves nő jóval kevesebb pasi után fut konkrétan.


Miért van ez?


Incelek és egyéb pill szektások kérlek titeket ne írjatok ide minden féle feltételezéseket, csak nők véleménye érdekel.



2023. szept. 22. 22:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
51%
Mert befolyásolható és az idős pasik olyan szigorúan elmagyarázzák hogy mit kell gondolnia, mint egy tanár bácsi. Szépen elmondják hogy ők a jók, a szépek, a szerelmesek, tehát kamuznak amit nem szégyellnek, a befolyásolható csaj meg néz rájuk mint szaktekintélyre.
2023. szept. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Egy apróságot ne felejtsetek el, mindenki volt fiatal és jó esetben mindenki lesz idősebb is. Azaz majd örülnétek még később is a csajoknak, csak ahhoz tenni is kell, hogy meghódítsátok őket.
2023. szept. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
69%

Én ezt nem értem, nekem sokkal fiatalabb nem kéne, fiatal is csak akkor, ha már túl van a gyerek kérdésen, alkalmit pedig nem akarok.

48f.

2023. szept. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem jönnek be Az öregebb férfiak. A férjem 3,5 évvel fiatalabb. És előtte is mindig 1-2 évvel fiatalabb pasijaim voltak.
2023. szept. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek, ha nem lepukkantak. Azért, mert hiányzik az egészséges apa- és bátykép az életemből, és szükségem van az érzelmi és anyagi biztonságra.


Mindig is idősebb emberek jöttek be.

2023. szept. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Mert szépek szerintem ezek az idősebb arcok, szeretem az őszes/ősz hajat, meg ezek a bácsik is szeretnek engem, szóval kereslet kínálat találkozik :) amúgy is kicsit koravén vagyok, mert nem volt gyerektársaságom. Apukám is van és szeretjük is egymást, átlagos emberhez mérten jó szülő (volt és az is a mai napig), érzelmileg és minden téren is mindig támogatva, védve, biztiben tartva voltam. Ezek a férfiak hiába idősek, akkor is csak férfiak, nem az apámat látom bennük, ugyanúgy nézem őket mint a velem egyidőseket.
2023. nov. 23. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!