Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez mégis hogy lehetséges?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mégis hogy lehetséges?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 1 éve vagyunk együtt, eddig minden rendben volt közöttünk, jól elvoltunk és nagyon jól mutattunk együtt. Mostanra többet is van nálam (albérletbe lakok) csak hogy van egy kis bibi a történetbe. A barátnőm "kicsit" igénytelen lett. Nem nagyon fürdik, szőrös, nem mossa a fogát sem reggelente. A szőr nem zavar annyira csak furcsa hogy mindig úgy figyelt arra hogy sehol egy szőr ne legyen a testén. A legzavaróbb hogy a szájhigénia elveszett mióta nálam többet van. Finoman próbáltam terelni a témára de nem igazán kapcsolt. Szex már nem is nagyon van azóta mert picit irritál az hogy van egy izzadság szaga állandóan. :( De most a múlt hétvégén történt egy olyan hogy elmentünk egy baráti társaságba. Kiöltözve, hajat mosva indultunk el erre a kis iszogatásra és nem értettem hogy ilyenkor miért rittyenti így ki magát. Ezt szóvá tettem majd elkezdett velem vitázni hogy mi bajom van meg miért szólok bele hogy ő most szép akar lenni és hogy inkább örülnöm kellene. Természetesen a buliban hozzám se szólt meg semmilyen kontexus nem volt közöttünk mintha nem is lettem volna a párja.


Ezután filóztam hogy valószínű valamit én ronthattam el ha ilyen velem. Próbálok pedig mindig mindent megbeszélni vele, ha valami bántja akkor mellette állok, elviszem őt bárhova kirándulni meg megkap mindent amit akar. Szexuálisan is próbáltam mindig változatos lenni. Szerintetek tényleg velem lehet valami probléma? Vagy ő miért lett ilyen lenéző meg ilyen trehány? Ja és beszélni meg nem tudok vele mert abból is csak a veszekedés lesz, mindenen megsértődik akárhogy vezetem fel a kommunikációt.


26/F



2023. szept. 30. 14:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
59%

Én ezt meg se merném csinálni hogy egy pasinak bűzölögjek🤣

Kifogtál vmi vidéki parasztot?

2023. szept. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Kitana. ***** válasza:
86%
Ennyiből nem derül ki, hogy veled van-e valami probléma, de a barátnődet már annyira nem érdekled, ez fix, vagy ő az a típus, aki egy kapcsolatban elhagyja magát, de akkor szerintem buliba sem öltözne ki ennyire, csak alap higiénia, szóval szerintem ha még nem is tudatosan, de örülne neki, ha másnak tetszene, nem neked.
2023. szept. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem veled van a probléma hanem vele, de az még nagyobb gond, hogy beszélni nem lehet vele és figyelembe se vesz tarsasagban is. Szakítani illene vele.
2023. szept. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%
Egy normalis nő annak se lesz büdös aki nem érdekli. Akkor se járatná magát le. Ez nem arrol szól hogy a párja érdekli vagy nem. Ez igénytelenseg.
2023. szept. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Na, vidékieket ne bántsuk. Csak a munka után vagyunk büdösek 😂😂😂

Sztem baxd ki a picsába hazulról 😂😂😂😂

F.

2023. szept. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

1. megoldás tedd ki az albérletből és találkozzatok ritkábban, figyeld meg, hogy hogyan alakul

Üdvözöllek a való világban

1. a valódi énjét látod mikor veled van, a ’nem valódi énje’ mikor kirittyenti magát és show off a világnak.

Válassz, melyiket szeretnéd?

2023. szept. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Ezt nem te rontottad el. Az még egy dolog, ha kicsit elkényelmesedik egy kapcsolatban és mondjuk ritkábban borotválkozik és otthon felveszi a kedvenc kinyúlt, agyonmosott melegítőjét. Na de az, hogy nem fürdik rendszeresen és nem mos fogat... Ezt nem azért csináljuk, hogy tetszünk a másiknak, alap higiénia. Ha a célozgatásból nem ért, akkor mondd el neki konkrétan, hogy szeretnéd, ha ezekre ismét figyelne, mert téged ez zavar. Biztos meg fog sértődni, de írtad, hogy mindenen megsértődik, szóval nagy változás nem lenne. Nyilván ne legyél vele bunkó, de mondd ki, mert ez így nem oké. Talán észbe kap és változtat. Különben meg szakíts vele és keress egy igényesebb lányt, akinek nem kell könyörögni, hogy minden nap mosson már fogat.
2023. szept. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Amúgymeg most már alig találkozunk ignorálom picit és ő számon kèr hogy mit csinálok, kivel vagyok meg tuti megcsalom. Itt hisztizik nekem hogy nem szeretem meg elhord mindennek
2023. szept. 30. 15:42
 9/24 A kérdező kommentje:
Úgy kiábrándultam már belőle, a leggázabb (szó szerint) hogy mikor eszek direkt durrogtat hogy elmenjem az étvágyam
2023. szept. 30. 15:44
 10/24 anonim ***** válasza:
Akkor itt a jó alkalom, hogy megmondd neki, hogy nem csalod meg, de zavar, hogy nem tisztálkodik rendesen a hétköznapokban és így nem szívesen találkozol vele.
2023. szept. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!