Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez csak szerelem lenne vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerelem lenne vagy fellángolás?

Figyelt kérdés

Két hete új szomszéd csinos szomszéd érkezett a házba ahol lakom, néha összefutunk és nagyon sokat beszélgetünk, átjön hozzám borozni vagy én hozzá, de úgy érzem nem nagyon akar tőlem többet, viszont folyamatosan rá gondolok az utóbbi egy hétben nem tudok enni, nagyon rosszul alszom azóta, szinte állandóan róla jár az eszem, nem tudom mi ez és mitől van.....

Viszont nem tudom hogy ez valami több lenne, szerelem vagy csak szexuális fellángolás ugyanis nagyon csinos nőről beszélünk


2023. okt. 1. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Két hét? Fellángolás (egyelőre).
2023. okt. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fellángolás
2023. okt. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És az ilyen fellángolásokkal mi lesz, el fog majd egyszerűen múlni és ennyi volt?
2023. okt. 1. 15:41
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlik úgy "mondják az okosak" fél év - maximum 1 ev után. De lehet egy hónapig tart, vagy egy évig.
2023. okt. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel nem ismered ezert még fellangolas, ebbol lesz kesobb szerelem vagy nemmlesz szerelem mert kiismered es rajossz h 1 idiota es nem neked valo. De ez majd kesobb derul ki
2023. okt. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!