Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális, ha emiatt hülyén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha emiatt hülyén érzem magam?

Figyelt kérdés

Hazalátogattam a családomhoz a hétvégén, de pechemre kiütött a Covid. Tegnap már visszaakartam menni a lakhelyemre, új párom van, aki ezek szerint szintèn Covidos lett, de őt nem viseli meg annyira, mint engem.


Mindketten hiányzunk egymásnak, ezt érezteti is velem minden nap kb. És annyira hülyén érzem magam, hogy nem mehetek vissza, nem tölthetek vele minőségi időt...


Nem igazán a szavak embere, szóval nem nagyon kérdez ilyeneket, hogy jól vagyok-e fizikailag, még úgy sem, hogy én minden nap rákérdeztem, amióta távol vagyok. Érdekes, ha viszont együtt vagyunk, akkor elképesztően empatikus, és mindent meg tudunk beszélni.


Barátnőm szerint ez nem oké, ha nekem fontos szeretetnyelvem a megerősítő szavak, akkor tudassam felé, hogy legyen verbálisabb.

Itt nem erről van szó, hanem csak arról hogy így nem tudja/nem szokta kimutatni és rengeteg pár él ettől független boldogan és nem akarok emiatt idegesítőnek, vagy elégedetlennek tűnni.


Volt olyan pasim, aki szóban a csillagokat leígérte kb. Közben meg tettekben semmit nem tett értem.


Hát ő most mindent megtesz kb, amiről álmodni se mertem, fantasztikus pasi.


Csak nagyon nehezen viselem ezt a távolságot. :(



2023. okt. 9. 11:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
78%
Hááát figyelj. Szerintem alap hogy naponta megkérdezzük a párunktól, hogy van. Nekem is volt ilyen "nem a szavak embere" pasim, egyszer beteg lettem, akkor mondtam neki és kérdezte mi a baj, majd mondta, hogy akkor jobbulást. Aztán soha többet nem kérdezte meg, hogy vagyok, pedig még egy pár napig rosszul voltam. És ő nem csak ezt nem kérdezte meg, hanem semmit, legalább is írásban. Majd taliztunk és akkor megkérdezte melyik nap mit csináltam stb. Mondom legalább élőben ilyen tök jó. Ahaaa, hááát mint kiderült, jó vagyok neki, hogy ne unatkozzon, de sosem szeretett. A többi exem meg a jelenlegi párom mindig érdeklődtek/ik, hogy hogy vagyok, igen írásban is, és ez így a helyes. Nem tudnám elfogadni, ha nem így lenne.
2023. okt. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva én se vagyok a szavak embere, de akit tényleg szeretek, akivel tényleg törődök annak ki is fejezem magam. Persze idő kell míg teljesen megbízok benne, de előbb utóbb eljutok oda. Tehát szerintem adj neki egy kis időt, ha akkor se változik a helyzet, akkor (természetesen magamból kiindulva) nem vagy neki igazán fontos.
2023. okt. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Én most még nem aggódom amiatt, hogy nem foglalkozik eleget velem.


Amikor elutazom valamerre, kérés nélkül elém jön általában az állomásra. :)

Minden 2. Hétre megbeszélünk egy külsős randit (ami nem otthoni filmezés), gyakrabban amiatt nem, mert a munkabeosztásunk, családi dolgok miatt picit nehéz.


Nem engedte eddig h közős programokon én fizessek (ezt most megvétózom legközelebb).


Kölcsönösen főzünk egymásnak, ha úgy van, erre még csak kérni sem kell.


Mérhetetlenül figyelmes és jó fej az ágyban, jó vele lenni, mindig van energiája bújni és beszélgetni szex után.


Mindig észreveszi, ha olyan ruha van rajtam, amit nem látott még és szóvá is teszi, hogy tetszik neki.


Múltkor ideges volt a munkája miatt és elnézést kért érte, én meg megnyugtattam, hogy ilyen mindenkivel megesik, nem lehet mindig jó kedvünk.


Ha elszomorodtam valami miatt, mindig meghallgatott. Múltkor azért sírtam, mert fél éve halt meg egy rokonom és úgy tűnik, van még bennem gyász, akkor is megnyugtatott és azt mondta, neki bàrmit elmondhatok.


Jól szituált, ambíciózus férfi, egyedül él és hozzám hasonlóan egyik nagy vágya, hogy egyszer gyerekei legyenek. :) Ilyet sose mondott egy exem se, mert őket ez nem érdekelte...


+ én sem vagyok nonstop empatikus ha saját magam is stresszelek/sok a meló stb.


Nem várhatom el a masiktól ugyanezt.


Sajnos nekem van ez a könyörtelen mérce sémám és tudom hogy tökéletes férfi nincs. Nekem anyukám volt a kevésbé empatikus fajta, apukám nem ilyen, mint a párom, de én azt gondolom, hogy idővel ő is lágyabb lesz és jobban feloldódik ebben a kapcsolatban.


Már a jövő évi nyaralást tervezi velem, van egy csomó ötlete. (Szerencsére én is tudom állni a magam részét!)


Volt egy pár pasim aki:


Alapnak tartotta a szexet azonnal.

Rendszeresen kritizált, miután az ő viselkedése volt vállalhatatlan.

Normálisnak tartotta, hogy ő a csóró és 0 életcélja van.

Nem voltak azonosak a nevelési körülményeink.


Mostani páromnak az apjával voltak küzdelmei, nekem anyukámmal, de amúgy jómódban nőttünk fel és erre ma is igényünk van.


Hasonló hobbijaink vannak azt leszámítva, hogy én nem szoktam játszani. :D

2023. okt. 9. 12:05
 14/20 anonim ***** válasza:
Nagyon cuki, ahogy folyamatosan próbálod mentegetni őt, látszik, hogy szívből szereted! Legyetek boldog nagyon sokáig! ☺️
2023. okt. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?
2023. okt. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

15 te vagy akivel szórakozott az exe? Sajnálom. :( Nálunk ilyen nincs, csak munka miatt nem ér rá általában, de minden nap legalább 2-3x dumálunk picit/ír.


Lassan 3 hónapja, szóval ha eddig nem dobott ki, akkor szerintem ennek még van jövője, csak én vagyok borzalmasan önbizalomhiányos nő, akinek folyton megerősítés kéne, de ez meg irreális elvárás!

2023. okt. 9. 12:25
 17/20 A kérdező kommentje:
Ja és heti háromszor személyesen is találkozunk.
2023. okt. 9. 12:28
 18/20 anonim ***** válasza:
Ez még rövid idő, úgyhogy inkább élvezd ami van, ha önbizalomhiányod van turbózd fel. Ha összeszoktok lehet másabb, melegebb lesz telózás közben is. Ha mégse, akkor lehet szólni, vagy tovább állni.
2023. okt. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van, régen én is nagyon lassan melegedtem bele a bizalomba az exeimmel, mondjuk nem is csoda. Volt ilyen barátságom is, azóta is az egyik legjobb barátnőm, tanúja voltam az esküvőjén, csak már messze él tőlem. Ő vele 2 év kellett, mire azt éreztem, igazán bízik bennem, mert neki előtte nem volt igazán jó barátnője, nekem is olyan, aki végül elárult.


Pont nemrég beszélten vele is, hogy ők is lassan engedtek bele magukat a kapcsolatba a férjével, konkrétan 1,5 évet vártak az összeköltözéssel, amit a Covid karantén miatt tettek meg, amúgy nem tudta meddig vártak volna vele.


Semmit se kell elkapkodni, csak ijesztő, hogy ilyen hamar teljesen beleestem a páromba, kb. Az első randink előtt már szerelmes voltam belé. XD


Lassan fél éve ismerem amúgy, de eleinte csak messziről kerülgettük egymást a baráti körben, aztán lassan elkezdett udvarolni, egyre többet beszélgettünk és kialakult...

2023. okt. 9. 14:24
 20/20 anonim válasza:
Újra támad a nátha,újbeszél nyelven a covid.
2023. okt. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!