Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A nőknél hogy van ez a szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél hogy van ez a szerelem kérdése?

Figyelt kérdés

Elég régen láttam szerelmes nőnemű embert. Azért írtam ilyen furcsán a megjelölést, mert egy 10..tizen x éves embert még nem biztos, hogy NŐnek lehet nevezni, mert ő inkább még csak gyerek, szerintem. (A férfi is elég ritka 10 évesen mostanság.)


Szóval szerelmes nőneműt leginkább én csak tizenéves emberben láttam eddig. Volt egy 24 éves csaj ismerősöm, aki tizenéves korában szerelmes volt egy nálánál tizenévvel idősebb srácba. Szerintem csak plátói(egyoldalú) szerelem volt ez. Aztán ugyanez a csaj 24 évesen rajongott az egyik tanárjáért. Lehet, hogy szerelmes is volt belé, de lehet, hogy csak rajongás volt, nem tudom. (Én pont ekkor voltam szerelmes ebbe a csajba, de ez most lényegtelen.)


A kérdésem az, hogy a nők is ugyan úgy szerelmesek, mint a férfiak? Én 35 évesen még szerelmes tudtam lenni a 24 éves csajba. A nők is szerelmesek tudnak lenni huszon, harminc, negyven, ötven, stb évesen, ugyan úgy mint a férfiak?

Ha mondjuk már nem, akkor mi van helyette?

Ha ugyan úgy igen, akkor ez miért nem nagyon látszik rajtuk? Szégyenlik, vagy mi van ilyenkor velük?



2023. okt. 17. 17:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
A nők másképp szerelmesek. Mi a szívünkkel és a lelkünkkel szeretünk. A pasik meg a szemükkel meg a faxukkal szeretnek. Ennyike.
2023. okt. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
6%
Nők , csak érdekből szeretnek.
2023. okt. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
35%
Normális esetben ugyanúgy őszintén, tisztán mint a férfiak. Egyéb szituációkban ahogyan az #1-es & #2-es írta.
2023. okt. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%

Van lakásod? Van kocsid? Legalább 500 ezer a fizetésed? Anyádék ugye messze élnek,vagy már nem is élnek?

Ha mind megvan,egyből szerelmes lesz minden maca...Mindegy mekkora a farkad,az "infrastruktúra " a lényeg.Ahogy ezt egy 37 éves elvált munkatársnőm mondta,miután befészkelt / anyja mellől / egy 54 éves pasihoz.

2023. okt. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

#1 Cáfolom, mert én tényleg szerelmes voltam csajokba szívvel, lélekkel.

Az viszont egy fontos infó volt a számomra a válaszodban, hogy nem a szerelem szót használtad, hanem a szeretetet. Köszönöm az őszinte választ! (Most már csak az életkorod lenne hasonlóan értékes infó a számomra, de azt meg nem illik kérdezni, kérni.)


#2 Akkor a 24 éves csajszi hazudott nekem az előéletét illetően? Most egy világ omlott össze bennem. Miért?!

2023. okt. 17. 17:41
 6/23 anonim ***** válasza:
69%
Olyan ostoba vagy, mintha nem járnál emberek közé.
2023. okt. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
11%
Szerelem... gyerekhülyítő mese, amit jó esetben max 8 évesen realizál az ember, hogy nem valóság, ahogy Superman sincs vagy emberi értelemmel beszélő kakas sem stb.
2023. okt. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező, az, hogy TE tudsz szerelmes lenni, nem jelenti azt, hogy minden férfi tud. Ez a tulajdonság, mint a legtöbb, nem nemek alapján van leosztva. Ne hidd azt, hogy azért érzel bizonyos dolgokat, mert férfi vagy. Azért érzed ezt, mert te TE vagy.
2023. okt. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
94%

#5

Szövegértés nem nagyon megy, ugye? Akkor ha egy férfi szerelmes, nem szeret? Vagy te melyik igét használod? A dugni szinonimáját?

2023. okt. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom, nálam hogy volt.


15 évesen voltam először szerelmes.

A gimi alatt 2x voltam.

Akkoriban semmi önbizalmam, meg egészséges értelemben vett egóm sem volt. Az, hogy nem viszonozták az érzéseimet, simán csak végtelenül bántott, sírtam állandóan. Az egyik srácnak elvileg tetszettem, de ilyen tini sz.arkavarások meg hülyeségek miatt elúszott a dolog.

Amit én éreztem, egy lehengerlő, halálos érzés volt, az, hogy én bármit megtennék a másikért, meg olyan gondolataim voltak, hogy már az is elég lenne, ha csak egy napra együtt lehetnénk. Nem zavart volna az sem, ha szánalomból jönnek velem össze ezek a fiúk. Egyáltalán nem tudtam tiszteletben tartani az akaratukat, meg voltam győződve, hogy tökéletesek lennénk egymásnak, és egy idő után hátha így gondolnák ők is.


Ahogy idősödtem, úgy finomodott a dolog.

Az első párommal 19 évesen jöttem össze, belé nem voltam szerelmes, ez egy másik téma.

A vele való szakítás után pár hónappal estem újból szerelembe. Egy ideig úgy tűnt, hogy viszonzott a dolog, de aztán a távolság miatt tönkrement, utána pedig többször visszajött az életembe a srác, és hitegetett, szórakozott velem, én pedig még mindig szerettem. Mindig kapaszkodtam a reménysugárba, és azt hittem, hogy majd megoldunk mindent, lenyugszunk, aztán boldogan elsétálunk a naplementébe.

Nagyon fontos mérföldkő ez a srác és ez a szerencsétlenkedés, mert nekem itt fejlődött a személyiségem és az érzelmi világom egy bazi nagyot.

Először is, volt egy olyan szakasz, amikor megbeszéltük, hogy hagyjuk az egészet, ő pedig összejött mással. Nekem fájt, továbbra is szerettem, de képes voltam elengedni, és őszintén azt remélni, hogy boldog lesz. Ez volt életem első pillanata, amikor ténylegesen tiszteletben tartottam a másik akaratát, és önzetlenül szerettem.

Amikor meg szakított a barátnőjével és megint kavart velem, és szemét volt velem, akkor pedig életemben először kelt életre az egóm, önbecsülésem: egy idő után egyáltalán nem szerettem, méghozzá azért nem, mert elkezdtem nemcsak magamnak mantrázni, hanem komolyan érezni azt, hogy aki így bánik velem, az semmit nem érdemel a szeretetemből. Ekkor elküldtem. Próbált később megint kuncsorogni, de soha többé nem érdekelt.


A továbbiakban az önzetlen szeretetem és az önbecsülésem is megtartottam szerencsére, sőt, egyre megszilárdultak ezek a dolgaim.

Egyrészt olyan emberrel akartam csak együtt lenni, akit tényleg boldoggá tehetek, és tényleg álombarátnő vagyok neki. Másrészt pedig rögtön érdektelenné vált számomra potenciális párként minden olyan férfi, akinek én nem tetszettem. Nem sértődés, nem harag, csak egyszerűen érdektelen. Mert már tisztában vagyok a saját értékeimmel, és nincs dolgom olyannal, aki nem látja őket, vagy olyannal sem, aki nem tart engem mondjuk szép nőnek, nem vagyok vonzó neki. Nem akarok senki kedvéért gyökeresen változni sem.

Ez nem jelenti azt, hogy kevésbé tudok szeretni, mint tizenévesen, sőt, sokkal mélyebben és valósabban tudok.

Megtaláltam életem párját is. Nagyon szeretem őt, és komolyan mondom, hogy meg is halnék érte, és még mindig tudok benne gyönyörködni is, szexuálisan is vonz. A lelkét is szeretem, és nemcsak úgy random alakult ki, mint 15 évesen, hanem tényleg úgy érzem, jó okom van szeretni, nemcsak a hormonális gerjedelem van, hanem mély összetartozás is. 10 éve tart már, és nem kopott semmit az, ami az elején volt, sőt, még mélyebben tudok hozzá kapcsolódni.

2023. okt. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!