Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Aggódó anya kérdése komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódó anya kérdése komoly fiatalokhoz?

Figyelt kérdés
Tényleg normális manapság az, hogy egy éppen kibontakozóban lévő kapcsolatban bocsánatos bűn, ha egy lány félrelép egy "kicsit", pl. csókolózik mással? Tényleg normális ez, ahogyan ezt a lányom (21 éves) gondolja? És tényleg nincs "jogom" beleszólni a magánéletébe? Nem ilyennek neveltük, nem ilyen volt! Egyáltalán milyen ma az erkölcsi norma a normálisabb, komolyabb családokban? Csak komoly válaszokat várok.

2013. jún. 11. 19:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%
Már ne haragudj de a lányod egy r*banc. Van kapcsolata közben mással kavargat sőt, még csókolózik is. Térítsd észhez..
2013. jún. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Nem normális.

De (nem bántásból) 21 éves a "kislány" szóval nincs.

18/F

*

2013. jún. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
én is ennyi idős vagyok. szerintem nem normális, de nem gondolom, hogy hatásos lenne, ha elkezdenél neki "papolni". a véleményed viszont mondd meg, hátha elgondolkodik.
2013. jún. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Kezeitcsókolom! Szerintem nem normális, és úgy vélem a lánya ha így folytatja az utca sarkára fog jutni! És sajnos nincs joga beleszólni az Ő életébe, mert az az övé. Őszintén sajnálom Önt!
2013. jún. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Ribancéknál /elnézést/ igen... De felénk egyáltalán nem az. Ha valakivel együtt akar lenni, akkor legyen vele, ne mással... semmilyen formában. Bár azt hiszem nálam esélye se lenne a lányodnak.

A beleszólás meg teljesen felesleges. Úgyis mindent jobban tud nálad... Majd kap pár pofont az élettől és akkor észreveszi magát, vagy dacból folytatja a következő párig...

2013. jún. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Problem? ***** válasza:
Egy heves csókolózás hamar tovább megy szexbe.
2013. jún. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Nem normális, de hagyd a francba, ne szólj bele, mondhatsz bármit, haszna nem lesz, csak veszekedés lesz. Hiába a neveltetés, ha r!banc akkor r!banc. Nem tudsz vele mit csinálni. Puncija irányítja nem az esze. Van ilyen. Nyugodj meg, nem csak csókolózik másokkal. Sajnálom a pasiját és téged is.


20F

2013. jún. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
A popszakma már csak ilyen. Ganxsta Zolitól küldeném a Boom a fejbe c. számot.
2013. jún. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Nem sajnos a lányod szerintem nem látja túl jól ezt a dolgot hogyha az a gondolkodása hogy csókolózhat mert bocsánatos bűn. Az én véleményem szerint ugyan nem olyan bűn mint az hogy lefeküdni mással de a szándék ugyanaz. 22/F
2013. jún. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, most láttam, hogy elírtam, a fiú csókolt meg egy másik lány, és állítólag bánja. A lányom pedig adni akar neki második estélyt. Szóval nem r.. a lányom, csak nem akarom, hogy "hülyére" vegyék, és féltem.
2013. jún. 11. 19:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!