Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Majdnem 3 hónapos kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem 3 hónapos kapcsolatban merjem neki mondani, hogy szeretem, vagy inkább várjak amíg ő mondja először?

Figyelt kérdés

Én vagyok a nő, őszintén szólva félek attól, hogy mi van ha ő nem mondja vissza esetleg, vagy azt mondja még nem érez így..

Viselkedése meg azok alapján amiket mond, nem gondolnám, hogy ez lenne a helyzet, de ki tudja. Meg eddig mindig a férfi mondta először.. Jobban is szeretem, ha nem én vagyok, aki elsőnek kimondja ezt, viszont beleszerettem és nehéz már így egy meghittebb pillanatban nem mondani ilyet.



2023. okt. 19. 23:53
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Huh, kicsit sok lett a szóismétlés, elnézést.
2023. okt. 19. 23:53
 2/13 anonim ***** válasza:
13%
Úgy látszik a nők szeretnek mindent is benntartani. A pukit is a kaksit is, és a spermát is. De hogy még a Szeretlek 🥰 szó kimondása is problémát jelentsen a számotokra (számotokra) hát az kész. Picit legyél érettebb, picit legyél felnőttebb, és ha érzed ne félj kimondani. Ezzel is simán elveszítheted a másikat. Szóval akkor mi is tart vissza? Elköteleződés? Gyávaság? A múlt tapasztalata? Mindegy is, csak engedd el. Mond ki ha már készen álsz, és megérett benned. És mielőtt nagywc-zni mész bizonyosodh meg róla hogy van ec pumpa kézközelben. 😁 Még mielőtt legközelebb ilyen jellegű problémádról olvashatunk. (:
2023. okt. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Minek vagytok együtt, ha nem szeretitek egymást?

Kérdés se kéne hogy legyen!

2023. okt. 20. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kockázat nélkül nincs nyereség.
2023. okt. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
21%

En akkor se mindanám ilyennek ha ő mondja.

Aki 3 honapig is ugy d.g hogy semmi szeretlek az már soha meg se érdemli hogy en kinyögjem neki.

2023. okt. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez a LEGNAGYOBB probléma manapság amit ebben a kérdésben olvashatunk.

Hamarabb szexel egy pár mint sem kimondanák egymásnak azt a 8 betűs szót. Elég durca ha belegondoltok.

2023. okt. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
7 betűs szó, de ja ha azt se tudod hogy mit akar, akkor minek vagy vele?
2023. okt. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jah szeretlek. Azt hittem szerelem, elnézést.😁😀
2023. okt. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Majdnem rosszul lettem, hogy nem tudok számolni.
2023. okt. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

Tudsz, én gondoltam más szóra. 😭



Kérdező legalább annyit mondogat, hogy kedvel, jól érzi magát veled? Lehet nem meri mondani, bár fura hogy megfektetni meg mer. Nincs ex, vagy valaki akit emleget, hogy csalódott? Jártok programozni eleget, ha rossz helyzetben vagy számíthatsz rá? Ha egyikse akkor inkább szexkapcsolatban vagytok. Egyébként nem mondanám elsőre, de hogy tudd mi a hézag áruld el neki érzéseid. Ha egyértelműen nem szól semmit, annyit kapsz, hogy én is, vagy hablatyol, akkor világos mi a szitu...

2023. okt. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!