Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Márciusban megismerkedtem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Márciusban megismerkedtem egy ferfival aki idosebb volt tolem en 20 vagyok eleinte nem volt szimpatikus de egyre jobban megkedveldtem es eszre vettem H nagyon oda van ertem feltekeny volt mindenkire es olyan szeretet kaptam tole torodest amit nem (?

Figyelt kérdés
Birok felejteni majd nem minden napot egyutt toltottuk es mikor ereztem h valamit erzek iranta ekkor gyors ossze vesztem vele hulyesegen es letiltottam nem akarom H miattam csaladi elet menjen tonre pedig tudom H nagyon szeret..julius vege fele ..azota nem is lattam es nem beszeltem vele es ossze jottem egy fiuval akit regotta kedvelek de ugy erzem tole nem tudnam azt a szeretet megkapniegyebkent is egoista es arra jottem rá H nekem nagyon hianyzik a masik pedig semi nem tortent koztunk lelkebe szeretem bele H felejtsem el??
2023. okt. 26. 21:20
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Helyesirasi hibakert bocs mindenkitol
2023. okt. 26. 21:21
 2/13 anonim ***** válasza:
A családi élet alatt azt érted , hogy ennek a jóval idősebb pasinak felesége és gyereke van?
2023. okt. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Ezt fájt elolvasni. 20 évesen olyan az írásképed, mintha fogalmad se lenne az anyanyelvedről. Ne bocsánatot kérj a helyesírási hibákért, hanem ha tudod, hogy pocsékul írsz, akkor vedd a fáradtságot, és írd le úgy, hogy ne legyen benne hiba.

Szerintem jobban járt az a férfi, hogy megszakítottad vele a kapcsolatot. A nyelvhasználat rengeteg mindent elárul a személyiségről is.

2023. okt. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3.Te meg hiaba irsz helyesen ha romlott a szemelyiseged ez a baj az emberekel utalatosak nincs bennuk semi szeretni valo .. Egybol itélkezzni ez megy te segfejj
2023. okt. 26. 22:40
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha foglalt vagy 15-20 evvel idosebb nalad akkor jobb ha hagytad. Hamar megoregedne melletted az a baj.
2023. okt. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok foglalt es nem akarok tole semit .Csak hianyzik.
2023. okt. 26. 22:48
 7/13 anonim ***** válasza:
O foglalt ugy ertem. Mennyi idos 40?
2023. okt. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kerdesem ..Ha nem hogy hogy felejtsem el meg en se tudom mit erzek zavar ez az egesz ossze vagyok zavarodva
2023. okt. 26. 23:07
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Fater komplexus.
2023. okt. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nincs fater komplexusom csak hat eszre vettem velem egyidosek ellenkezo nemuek olyan eretlenek rosszabbak mint a lanyok hianyzik beloluk a feleloseg talpra esetseg stb ..tevedesbe ne essel
2023. okt. 27. 00:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!