Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő után alakul ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után alakul ki szerelem a megismerkedés után?

Figyelt kérdés
Ha tudnátok konkrét tapasztalatokat mondani azt megköszönöm. 28N

2022. jún. 22. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mikor hogy.



28N??? Voltál már szerelmes? :)

2022. jún. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálam 2-3 hónap, de nagyban függ a másik féltől is, hogy mennyire érzem stabilnak a dolgot.

26N

2022. jún. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen változó :) De tényleg a plátói rajongástól, pedig csak futólag láttad az évek után barátságból átalakul között elég sok minden előfordul. Annyit kell csak eldöntened először, hogy olyan jól érzed-e magad az illetővel, hogy alig várod, hogy újra találkozzatok, vagy hát végülis szimpatikus, de lenne jobb dolgod is.
2022. jún. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálam előfordult, hogy egyszerűen azonnal belezúgtam az adott illetőbe, máskor 1-2 hónap elteltével kezdtem lassacskán érezni, hogy ez erősebb puszta szeretetnél vagy szimpátiánál.

Ez annyira változó szerintem.

Ennek ellenére úgy gondolom, hogy 2-3 hónap már vízválasztó lehet.

2022. jún. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4 hét, és még 38,5 óra...

Pontosan. Ha akkor nem, akkor már sosem!

2022. jún. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fura, de én még nem voltam szerelmes 22 éves létemre.

Eddig nekem csak olyan volt, hogy valaki megtetszett első látásra, de komolyabb érzéseket kB fél év után kezdtem el érezni iránta. És akkor sem szerelem volt, hanem csak a "kezdet". Sajnos mivel nem volt viszonozva, ezért hamar túl léptem rajta, még mielőtt beleszerettem volna.


Általában én is úgy tapasztaltam, hogy kB 2-3 hónap alatt szeretnek egymásba az emberek. Én is érdeklődtem efelől az unokatesóim körében. :)

2022. jún. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!