Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jelnek vegyem vagy túl gondolom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelnek vegyem vagy túl gondolom?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akinek van párja.

Lassan 10 éve együtt vannak a párjával és én is az én párommal.

Gyakran megyünk 4-en, néha többen utazni, nyaralni jó kapcsolatot ápolunk már hosszú ideje.

Legutóbbi utazásunk alkalmával is

4-en mentünk.

Esténként lementünk mindannyian szórakozni volt hogy italoztunk volt hogy vacsoráztunk vagy színházba mentünk.

Minden alkalommal mellém ült, ha szembe ültünk egymással ő én mellém ült. Ha elkért tőlem valamit bármi kis egyszerű dolgot pl vacsoránál a sót vagy étlapot úgy vette el hogy közbe a kezével és ujjaival megfogta az enyémet és végig simitotta azt. Amikor szórakozó helyre mentünk és ittasak voltunk kimentünk dohányozni gyújtót is eszerint kérte el pedig próbáltam úgy fogni hogy ki tudja kerülni a kezem. Amikor beszélgettünk akár vacsoránál vagy bárhol mindig hosszasan mosolygott rám, akkor is ha nem mondtam semmit. Csak nézett és mosolygott zavaromba vissza mosolyogtam.

Tagadhatatlan hogy nagyon jól esik a közeledése (ha ez az).

Az ő párja kissé agresszív, az enyém úgy szintén.

Ő egy nagyon nyugodt kiegyensúlyozott férfi én magamról is ezt tudom elmondani, párom mellett muszáj lett meg tanulni elsajátítani a türelem fogalmát.

Van hogy néha egymásnak panaszkodjuk ki hogy néha milyen rossz a párjainkkal (ebbe sose láttunk bele többet hogy jajj ezért nekünk össze kéne jönni vagy bármi, kizárólag baráti alapon csevegtünk erről).


Hazudnék ha azt mondanám hogy nem szeretem a párom, mert szeretem. De kissé idegbeteg, nem szeret szeretkezni elutasít ha szeretném, és ha italozik megemeli a kezét. Nekem nyilván emiatt jól is esne a gyengédség de ennyi idő után nem megy a kilépés egyről a kettőre.



Viszont mióta a fentebb említett dolgok történtek nem tudom kiverni a fejemből a jó barátunkat...

Úgy voltam vele hogyha kiírom gyk-ra magamból, az anonimitás teljes árnyékában, hátha magamnak is megtudom válaszolni a kérdést idővel.

Mit gondoltok, közeledni szeretne felém vagy túl gondolom és szeretet hiánya miatt látok bele többet?



2023. okt. 28. 19:18
 1/10 anonim válasza:
87%
Ezek alapján közeledni próbál. Ha téged ennyire foglalkoztat, akkor a párodat nem úgy szereted, ahogy eddig.
2023. okt. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem lepődnék meg a 2. mondaton.


Köszönöm a választ.

2023. okt. 28. 19:41
 3/10 Noren1989 ***** válasza:
Vegyed jelnek. Elhanyagoltak vagytok, megpróbàlja minimàl efforttal pótolni a vélt/valós veszteségeit.
2023. okt. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen lehet hogy hamarosan szeretőkké váltok. És igazából amit a párodról írtál kérdező, azok után nem is annyira lepne meg a dolog.
2023. okt. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért vagy együtt egy agresszív férfival, aki rendszeresen megüt

? 🙄

2023. okt. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#4 saját magammal leszek sarkalatos...de egy kéz simítás (ami lehet véletlen) meg néhány mosolytól?

Őszintén sajnos nem bánnám, sőt kifejezetten örülnék neki, tudom nem szép ilyet írni de sajnos ezt érzem.... De attól félek hogy én magyarázom bele :(


#5

Túl sok a kifogásom :)

Anyagi ok, vagyoni ok, baráti társaság, család, stb 10 év alatt túl sok minden köt össze igaz, gyerek még nem. Azaz igazság hogy a sok vitában meg a nyelésben elpuhultam és mindent eltűrök. Szörnyen gyenge lettem és nem bírok kimászni az olykor toxikus kapcsolatomból. Mindig keresek valami indokot.... De ne menjen el ebbe az irányba a kérdés :)


Szeretném magamba lezárni a másik férfi iránt táplált érzelmeket, vagy ha kapok megerősítést lépnék valamelyest az ügyben. De olyan régen csináltam ilyet, hogy tényleg elfelejtem, hogy kell lehet majd segítséget is kérek egy újabb kérdés formájában 😂

2023. okt. 29. 00:34
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
A leírásod alapján egyértelműen tetszel a másik férfinak. 5 voltam
2023. okt. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
39%
Én összejönnék vele. Hasonló helyzetben vagyok. K nehéz. De velem is agresszív és ritkán még meg is üt. A másik férfivel interneten ismerkedtem meg ő pont az akit kerestem.
2023. okt. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

És ennek tekintetében, hogyan tovább?

Most nekem kéne csinálni valamit vagy várjak?


30as éveinkben járunk, utoljára tizenévesen fordult ilyen velem elő ..

2023. okt. 31. 08:17
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
Szakítani kéne mindkettőtöknek és aztán összejönni vagy teljesen más alakkal ismerkedni.
2023. okt. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!