Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meghülyültem vagy mi van? -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghülyültem vagy mi van? - mit gondoltok: 5 év után még lehet esélyem? - gondolom kell pár hónap, mire kimászok ebből az "mesevilágból".

Figyelt kérdés

Egy hosszú sztori fog következni:


- bő 5 éve "sofőrként" dolgoztam. Egy vidéki kisvárosban ahol lakom, egy cégtől minden nap munkaidő végén kellett csomagot felvennem. Volt egy elég sűrű pénteki napom, aznap semmi sem jött össze. Az utolsó helyre 1 óra késéssel érkeztem. A cégnél egy nagyon csinos, szőke, zöld szemű kolléganő foglalkozott a postázással. A napi munkakapcsolatból kifolyólag - volt, hogy korábban érkeztem és várni kellett - beszélgettünk, erről/arról - csak úgy cseverésztünk. Az adott napon idegesen estem be a csomagokért, már csak ő volt ott a cégnél. Mentegetőzve nyitottam be, már épp fogtam a csomagokat, mikor ő elém lépett, alig 20cm-re megállt előttem, belenézett a szemembe és csengő hangon annyit mondott: "semmi probléma, azért vagyok, hogy megvárjalak". Ettől én teljesen lefagytam, kellemesen megborzongtam és elszállt minden idegességem. Nem tudom mennyi ideig bámultuk egymást, mert az időérzékem teljesen odalett. Nem sokat gondolkoztam az eseten, mindketten házasok voltunk, következő munkanapon már "robotszerű" munkakapcsolat volt közöttünk. Pár hónap múlva a munkakapcsolat is megszűnt.


Idén július elején egy rendezvényen fotóztam, amikor megláttam őt, nem nézett felém, ennek ellenére az 5 évvel korábban átélt borzongás futott rajtam végig. Ismét nem foglalkozhattam vele, mert feladatom volt.


Kb. 2 héttel később a Facebookra belépve "Kit ismerhetek" listában az első helyen szerepelt a gyönyörű szemével, mosolyával. Megnéztem a publikus megosztásait - számos fotót kirakott magáról - nem sokkal később bejelöltem, mint ismerős. Alig két perc múlva visszajelölt.

Tudom, ez nem jelent semmit, de én innentől "elvesztem".


Ő elvált, bár a bejegyzései alapján van egy kapcsolata, én nős vagyok, de eléggé megromlott a házasságom, ha nem lennének a gyerekeink, már nem lennénk együtt. Szívesen udvarolnék neki, szeretnék diszkréten titokban találkozni vele, de egy ilyen kisvárosban ez elehetetlen, mert szinte mindenki ismer mindenkit. Nem tudom, hogy ő mit gondol rólam, egyáltalán lenne-e nála még esélyem, sajnos nincs olyan közös ismerősünk, akin keresztül ezt kitapogatózhatnám. Nem szeretném megbántani sem túlzott nyomulással, sőt arra is vigyáznom kell, hogy nehogy fejest ugorjak a bizonytalanba.


Számomra már az is elég, hogy csak rá gondolok és eufórikus állapotban kerülök. Elkezdtem magammal törődni, észrevettem, hogy a feleségemmel sem veszekszek már napi szinten, nem húzom fel magam a hülyeségeken...de legjobban arra vágyok, bárcsak ismét ott lennék egymástól 20 cm-re, de most karjaimba zárnám ölelném, csókolnám...



2023. aug. 24. 00:17
1 2 3
 1/27 Noren1989 ***** válasza:
90%
A nős vagyok résznél ledobtam a gépszíjat.
2023. aug. 24. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Mendy98 ***** válasza:
87%

Addig semmit se csinálj amíg nős vagy! Válj el! Addig lehet a másik nő sem fog benned bízni.


Egyébként se tanítsd megcsalásra a gyerekeid.

Jelenleg azt mutatod nekik h maradjanak rossz kapcsolatokban, mert olyan nincs, h semmit nem vesznek észre az egészből a gyerekek. Inkább válj el! Ez így senkinek nem jó.

2023. aug. 24. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
94%

En tqxit szoktam.hivni. a központos csaj nézi nekik az utvonalat, ahol dugó van kkkerülteti velük ezen kivul kedves udvarias tipus.(ami alapnak kéne legyen mindenhol)

Hát aki engem vitt taxis ugy beszélt rola mint aki szerelmes.hogy milyen ügyes pontos kedves.

Kozben ez a munkája.


Manapság az emberek már annak örülnek annyitol szerelmesek, ha vki csak kedves udvarias velük.

2023. aug. 24. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
86%
*taxit
2023. aug. 24. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
66%

Hm,nagyon romantikus történet,én bírom az ilyet..

Érdekes hogy az élet újra és újra be dobja őt neked,talán van valami

célja vele..

Ha ilyen gyorsan vissza jelölt,én biztos rá írnék,aztán úgyis

kiderülne hogy ő mit érez,mit akar veled kapcsolatban..

Az is lehet hogy semmit,az is lehet hogy mindent..

2023. aug. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
72%

Az iyleneknél ha egy elado rájuk mosolyog màr attol is képesek lennének eldobni mindent.

Megkeseredett senkik.

2023. aug. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
6%
Inkább te vagy egy meg keseredett senki...
2023. aug. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

"Manapság az emberek már annak örülnek annyitol szerelmesek, ha vki csak kedves udvarias velük."


Éééés ennyi!


Kisvárosban élsz és már bocsi, de nyuszi is vagy. Menj haza, szeretkezz az asszonnyal, közben gondolj a szőkére a zöld szemeivel.

2023. aug. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
44%

Ha így visszatér mindig,az nem véletlen...

Kezdjél ki vele nyíltan,és ha jól alakul,szépen válj el! Hidd el a gyerekeknek sem jó,hogy azt látja amúgy haldoklik a szülők kapcsolata...5 éve nem ment ki a fejedből,ő meg most elvált..ne már,hogy nem élsz a lehetőséggel..

2023. aug. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, párra reagálnék.

- a gyerekek már nem olyan kicsik, sőt a 16+ éves lányom közénk áll, ha veszekszünk


- egy "eladói mosoly" - tisztában vagyok vele - ez részben az én "fegyverem" is, jelenleg egy országos szolgáltató házhoz kijáró szerelőjeként dolgozom, így különböző ügyfél kezelési tréningeket is el kellett végeznem. Hallgassam meg a panaszokat, közben legyek nyugodt, majd udvariasan, de határozottan tájékoztassam az ügyfelet a lehetőségekről és végezzem el a munkát.


- és valóban nyuszi vagyok, házi nyúl - életem első 27 évét egy nagyvárosban éltem le, ezt a kisvárosi környezetet 18 év alatt nem bírtam megszokni...áll szent, konzervatív, mindenről tudni akaró, mindent kibeszélő közeg...ahol az a fontosabb, hogy a fű és a sövény le legyen nyírva a házad előtt és nem az, hogy jól érezd magad a bőrödben...és itt hibáztuk el, a feleségem meg akar felelni ennek, mert itt nőt fel (mit fognak szólni a szomszédok!), én viszont jól akarom érezni magamat. A nagy kérdés: másoknak éljek vagy magamnak? - A gyerekeim mindennél fontosabbak nekem... és nyuszi vagyok, mert lenyírom a füvet, ahelyett, hogy jól kiosztanám az asszonyt, és nyuszi vagyok, mert nem tudom megdugni az asszonyt, hiába jártam a kedvében mégis n+1 kifogást talál ki, hogy most épp miért nem alkalmas...ez már így megy vagy két éve.


Gyorsan körülnézek és nincs egyetlen barátom sem, mert az elmúlt éveket kizárólag a családnak szenteltem...nincs kivel beszéljek az érzéseimről, így megosztottam mindenkivel.


Képben vagyok a dolgaimmal, még nem tudom, mit hoz a holnap - kilépek a házasságból, vagy bent maradok..."a szőkét" egyenlőre "parkoltatom".


Köszi mindenkinek, aki elolvasta a gondolataimat.

2023. aug. 24. 23:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!