Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy lányba aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy lányba aki nagyon kapcsolódik az ételhez. Szinte kötődik hozzá, nem vékony most se én nekem tetszik az alakja de nem akarom hogy nagyon meghízzon. Hogyan akadályozzam meg?

Figyelt kérdés
A barátnőm 24/L picit husis és egyfolytában eszik szinte, abba hagyta a sportot és elkezdett egy kicsit hízni de én valahogy meg akarom ezt akadályozni mondjuk valahogy úgy hogy ne konkrétan mondjam el neki hanem segítek neki valamiben .

2023. okt. 30. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Keresd meg ami az az űr amit étellel szeretne betömni
2023. okt. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Javasold neki, hogy esetleg sportoljatok együtt.
2023. okt. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Jól írja a kettes, de ha nem akar akkor inkább ne légy vele.
2023. okt. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Elzsiroaodik a szive..
2023. okt. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

Ez az együtt sportolás a legnagyobb hülyeség.


1, a kaja többet számít (you can't outrun your fork), 2, kicsi az esély, hogy ugyanazt élvezik mindketten, és a mozgást élvezni kell, hogy ne hagyja abba 3 nap után.

2023. okt. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!