Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha tetszik egy lány, de van barátja? Azt hiszem, belészerettem.

Figyelt kérdés

Szóval évek óta ismerjük egymást látásból a suliból, de még soha nem beszéltem vele, max. köszöntünk. Nekem viszont nagyon tetszik, egyszerűen ő a tökéletes nő számomra, most nem akarom ecsetelni, de ránézek és tudom, hogy Ő az... Láttam már másokkal beszélgetni, és kedves, intelligens lány, igaz, hogy nem ismerem, de pont ezért vágyom arra, hogy megismerjem...


Mostanáig csak tetszett és kész, de pár napja történt valami, ami után valahogy nem bírom kiverni a fejemből, mindig Ő jár az agyamban. Elértem valamit (sikerült megszereznem egy képesítést, de ez most mindegy), és mindenki gratulált aznap, nagyon jó volt az a nap, de (és ezen én is csodálkozom) az koronázta meg, hogy Ő odajött hozzám és gratulált. A kezét nyújtotta, mire engem megszállt valami hülyeség, és megfogtam a kezét, odavontam magamhoz és két puszit adtam az arcára. Úgy tűnt mint egy ártatlan pusziszkodás, és egyáltalán nem rosszalta a dolgot, és én azt hittem, hogy elfelejtem, de azóta valahogy nem bírom őt kiverni a fejemből... Mindig rajta kattogok, úgy érzem, eszméletlenül beléhabarodtam a puszik óta...


Csak az a baj, hogy van pasija, de én nem bírok így élni tovább, hogy nem próbálom megismerni. Viszont meghalok, ha visszautasít a pasija miatt. Mit tegyek?



2016. febr. 8. 01:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha boldog a pasijával, akkor igyekezz elfelejteni. :D Eléggé szemétség lenne szétkapni egy kapcsolatot csak mert vagy-vagy összejöhetsz vele.
2016. febr. 8. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te most miről beszélsz? Látszólag boldog lány, van párkapcsolata, minden jó. Nem ezt szeretnéd?
2016. febr. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Figyelj, ha tényleg boldog a csaj,akkor jobb ha hagyod őt:\

főleg hogy nem is ismered

2016. febr. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem is ismered... Ez max egy fellángolás... A szerelemhez ismerni is kell a másikat... Ismerd meg, beszélgess vele, hívd el randizni, ha jobb vagy a palijánál, akkor megszerezheted, viszont, ha őt szereti, akkor meg úgyis esélytelen vagy... De így, hogy egy ismeretlen csaj miatt rinyálsz, mert látásból tetszik és azt hiszed neked ő az igazi... Ő akivel mégcsak nem is beszéltél soha.. Így csak egy szánalmas kis görcs vagy..
2016. febr. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt sulis koromban egy csaj azt hittem ő a nagy szerelmem... 2 éven át álmodoztam róla, aztán megismerkedtem vele, kiderült, hogy totálisan idegesítő. És egy percet nem bírnék ki a társaságában.... Kb ennyit az ismeretlen nagy szerelmekről...
2016. febr. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd, nekem is van barátom, és ennek ellenére mindig megtalálnak a pasik, és tudják hogy van barátom, de nem tartják ezt tiszteletben. Nekem ez nagyon irritáló.
2016. febr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A, terv: elfogadod hogy van valakije és továbbálsz


B terv: megvarod h elvajanak


C terv: atmesz a csavo fejen egy uthengerrel

2021. márc. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!