Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Házasok éreztetek már olyat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasok éreztetek már olyat valakivel kapcsolatban hogy Ő lett volna az igazi ?

Figyelt kérdés
De már házasságban éltek valakivel ezért nem borítottatok.Nem bántátok meg hogy elengedtétek ? Egy fellángolás tarthat 2 évig ?

2023. nov. 4. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az igaz szerelemért megéri szakítani. Bár én csak az igaz szerelemért lépnék eleve kapcsolatba bárkivel, pláne házasodnék össze. Nem értem azokat akik alább adják csak hogy legyen már végre párjuk. Inkább egyedül halok meg, komolyan felkészültem erre is, de nem állok össze senkivel csak ha halálosan beleszeretek.
2023. nov. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Konkrét emberre vonatkozólag nem, de olyan gondolatom már volt, hogy ha most keresnék párt, a mai eszemmel lehet nem a férjem mellett döntök és úgy érzem most más szempontok alapján választanék. De nem most keresek így ez van.

Tehát nem feltétlenül az van, hogy amikor hozzámentem, akkor csak nem akartam tovább várni és alább adtam, hanem ahogy telik az idő, változik ő is, én is. Ez a változás lehet párhuzamos vagy lehet egymáshoz közelítő vagy épp távolodó. Így előfordulhat, hogy idővel jön valaki akivel a jelenlegi énem jobban kijön/passzol, annak ellenére, hogy valamikor nagyon is jók voltunk együtt.

2023. nov. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én most érzem ezt valakivel kapcsolatban, de el kell hogy engedjem a gondolatát is, mert minden "ellenünk szól" azon kívül is, hogy foglaltak vagyunk.

Köztetek volt is valamilyen szeretői vagy egyéb kapcsolat, kérdező? Vagy csak biztos voltál benne hogy ő is szerette volna ha összejöttök?

2023. nov. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!