Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már hogy mégsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már hogy mégsem megy / nem az igazi vlmiért a kapcsolat hiába a megbeszélések sora?

Figyelt kérdés

Volt egy "beszélgetésünk" arról hogy ez így nem mehet tovább ez a hullamvolgy, bár leginkább ő mondta és mondta mi a baja velem.

Nem mondom h nincs igaza részben de akkor se az igazi vlmi.


Próbálok figyelni kicsit arra amit ő sérelmezett bennem, viszont én már annyiszor próbáltam elmondani nekem mit kell h lássak tőle a szint lépéshez azt vlhogy nem látom


2021. dec. 20. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Tehát se teszel érte semmit, inkább tőle várod, hogy előbb bizonyítson. Mint valami hülye dominanciaharc.

Így nem is fog menni. Persze ez még nem ok a szakításra, még évtizedekig tudtok egymás mellett szenvedni. Ki kell várni, amíg olyan szinten gyűlölitek egymást, hogy végre egyik kést állít a másikba.

2021. dec. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Igen, a jelenlegi kapcsolatom ilyen. Megbeszéltük...ami annyit jelent,hogy én beszélek Ő pedig hallgat. Nem azért mert nem figyelnék Rá, vagy mert nem érdekel a véleménye, sőt..pont az ellenkezője. Kérdezem, kérdezem,az általam elmondottakról, arról,hogy Ő mit hogy lát,mondja el mit miként lát Beszélek...noszogatom...semmi. És alapjaiban nálunk itt van a baj. Lehet mondani,hogy megbeszéljük, de a megbeszélés nem azt jelenti,hogy megoldást találunk, igazat adunk, cáfolunk.

Gyökeresen senki nem tud változni, ez tény. Amin tudunk és akarunk változtatni azon változtatni kell, amin nem tudunk azt el kell engedni. A kérdés,hogy elfogadjuk-e így egymást.

2021. dec. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szóval igazából meg beszéltetek, de egyikotok se képes változtatni, vagyis mindenki a másikra vár.


Ennek sok értelme nincs..

2021. dec. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Azon gondolkodom, hogy ha valaki évek óta kérdezi kvázi ugyanazt, és csak azt a választ kapja évek óta, hogy ennek nincs értelme és szakítsanak, az tulajdonképpen miért kérdezi meg ugyanazt újra és újra naponta többször?

Most se szakítasz. De ahogy elnézem, a csajodban érik az elhatározás.

2021. dec. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk eléggé gyakoriak voltak a problémák, amiket mindig meg is beszéltünk, viszont érdemben sosem született megoldás, mert 1-2 hétig tartott az amit megbeszéltünk és minden kezdődött elölről. Éreztem, hogy ez így nem vezet sehova és már nem is vagyunk együtt.
2021. dec. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!