Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Viszonzatlan szerelemre mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonzatlan szerelemre mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Van egy kolléganőm akivel szorosan egy irodában dolgozunk. Utóbbi időben érzéseket elkezdtem táplálni iránta. Két éve dolgozunk együtt eddig csak inkább egy ilyen barátságot éreztem, nagyon sokat nevettünk, hülyéskedünk, ökörködtünk, utóbbi félévben azt kezdtem érezni, hogy én állandóan rá gondolok görcsösen, a gyomrom is görcsben. Egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből borzasztó érzés ez, nem tudom hogy miért nem bírtam tovább és elmondtam neki teljesen ledöbbent, ezt nem is gondolta volna. És nem tud mit csinálni de neki egy elég komoly kapcsolata most alakul és hát irántam nem érez semmit, de szeretné hogy a munkakapcsolat megmaradjon. Másik irodában átkérte magát de így is azért kapcsolatban leszünk, borzasztó ez az érzés és egyszerűen nem tudom hogy tudnám kiheverni. El fog múlni vagy soha nem, fel kéne mondanom ?
2023. nov. 4. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Én felmondanék, mert ha látod sokkal nehezebb elfelejteni.
2023. nov. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elmúlik idővel, de ha 2 év alatt nem sikerül túllépni rajta nem árt szakemberhez járni hátha segítene legalább a kitárulkozás.
2023. nov. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Jezusom ez a nyivákolàs. Pattanj másra róla meg le. Mi ebben a bonyolult.
2023. nov. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Idővel jobb lesz. Keress valami hobbit, ami lefoglal!
2023. nov. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is legjobb lenne munkahelyet váltani. Amíg a közeledben van, nem fogod tudni száműzni a gondolataidból, és ez előbb-utóbb a munkád, a karriered rovására is mehet.
2023. nov. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!