Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A bezárkózás megoldást jelenthet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bezárkózás megoldást jelenthet?

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes vagyok valakibe, akinek nem én vagyok az esete. Mindenki azt mondja, h keressek mást, hiszen annyi nő van. De nem megy az ismerkedés. Egyesek szerint görcsölök, mások szerint nem próbálkozok eléggé, mindenki mást mond, de persze mindenki jobban tudja, hogy mi a gond, mint én. Őszintén, belefáradtam ebbe az egészbe. Már szabályosan undorodom attól, ha oda kell menni jó pofizni valakihez. Igazából rájöttem, hogy nekem vagy Ő kell, vagy senki. És nem, nem küld a környezetemből semmilyen jelet.

Sajnos a sport sem segít ezt feldolgozni, és hiába van egy jól fizető munkám, amit alapvetően szeretek, ez sem tesz boldoggá, ahogy a hobbijaim sem.


Most eljutottam arra a szintre, hogy inkább megöregszek egyedül, és soha többé nem nyitok senki felé. Rossz úton járok?



2017. okt. 17. 06:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Halli! Ne add fel! Persze ne görcsölj és ne a csajozást rakd első helYre . Csinálj csak eddig amiket csináltál a csajozás legyen az utolsó pontod . Majd jön valaki tuti. Csak sajnos a mai nők sem eléggé kezdeményezők . Ennyi .
2017. okt. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Addig, még odáig vagy egy nőért, nem fog menni, hogy ismerkedsz és csak úgy beleszeretsz. Még a másikat nem feleded, nem zárod le, nem lesz mással normális kapcsolatod.
2017. okt. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Attól, hogy még nem küld jeleket, az még nem jelenti azt, hogy nem is tetszel neki.

Ezt csak akkor mondhatnád, ha telepata lennél.


Ezt csak úgy tudod, ha ismerkedsz vele.

Ha visszahúzódó típus, akkor sem fog jelet küldeni, ha tetszel neki, akkor meg pláne nem.

2017. okt. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

>Igazából rájöttem, hogy nekem vagy Ő kell, vagy senki.


Ez is csak egy buta menekülés. Csak idealizálod, erre nagyobb összegben fogadnék. Gondold végig, lásd be, hogy illúziót kergetsz, szabadulj fel. Keress valós értékeket és valós embereket, ne tökéletes képeket, és menni fog.

2017. okt. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem tökéletes, tisztában vagyok a hibáival. Ennek ellenére jól érzem magam vele, sőt, vele a legjobb. Mindenki másra csak pótlékként tudok tekinteni.
2017. okt. 17. 08:24
 6/17 anonim ***** válasza:
azért jársz rossz úton, mert jön más, és remélhetőleg kölcsönös lesz a dolog.
2017. okt. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ha mindenki másra csak pótlékként tudsz tekinteni, úgy mindenki mással ne is próbálkozz, mert a mindenki másnak lenne úgy nehéz.


És aztán agonizáló klubbot alakíthattok. Khm.


Legyél őszinte, és derítsd ki, hogy mit érez.


A bezárkózás nem megoldás.

2017. okt. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem megoldás. Nagyon fogod sajnálni egyszer, hogy elpazaroltad így az életed. Hány éves vagy most?
2017. okt. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
28. És még soha nem volt senkim. Akárhányszor beleszerettem valakibe, az mindig elhajtott. Eddig mindig sikerült továbblépnem, de most besokalltam. Egy életre elment a kedvem az ismerkedéstől.
2017. okt. 17. 13:54
 10/17 anonim ***** válasza:
Akkor pihentesd egy kicsit az ismerkedés témát. Szerintem ezt a lányt csöppet túl idealizáltad. Más, ha valakivel néha találkozol és elvagytok, tökéletesnek tűnik, meg más, ha együtt éltek x ideje. Másokkal meg nem kell foglalkozni.
2017. okt. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!