Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Viszonzatlan szerelem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonzatlan szerelem hogy fájhat ennyire és mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Egy férfi rendszeresen lefekúdt velem, akkor éreztem köztünk a szenvedélyt, de végül nem jöttünk össze, mert ő mással akar lenni. Ha arra gondolok, hogy a másik nővel vállal majd gyereket, összeköktöznek és mellette ébredhet, vele lehet minden nap,az nagyon fáj, de olyan szinten, hogy fizikailag is a szívemnél. Ez normális? Illetve hogy léphetnék túl rajta még inkább?

2023. júl. 14. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Igen. Nőknél elfordul, hogy szó szerint "megszakad" a szív. Férfi nem tud így érezni, de nő igen... Az egyetleb megoldás a nyugtató.
2023. júl. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Ez inkabb egy remek pelda arra, hogy neked eloszor a kapcsolatot kell fixalni es utana kene szexbe bocsatkozni, mert nem birod kontrollalni az erzelmeidet szex utan. Tanulopenz. Arra van, hogy megerosodj es kesobb jobb donteseket hozz az eletedben. Nem mindenkinek valo az, hogy kapcsolat nelkul, pusztan az elvezet miatt gyuri a lepedot. Megoldas nincs, idovel majd csokken az erzes, de mindig megmarad, hogy emlekezz ra, hogy ne kovesd el megint.
2023. júl. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Egyetértek az előttem szólóval. Fogd fel tapasztalatként és tartózkodj a szexkapcsolatoktól.
2023. júl. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1#

A nyugtató a legrosszabb megoldás.

Addig, amíg nem találsz mást vagy el nem telik vmennyi idő, addig nehéz lesz.

2023. júl. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia, nagyon hasonló cipőben járok, velünk is ez volt, és itt is, én vagyok a nő. Ès ennek már 3 hónapja, hogy vége.. és mèg mindig nagyon fàj, és hiànyzik.

Úgyhogy, sajnàlom, és együttérzek veled.

(Ne írjatok légyszi privit.)

2023. júl. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor férfiként kivétel vagyok, úgy látszik.

De nekem három éve megszakadt a szívem, de annyira, hogy soha többet senkivel nem ismerkedem már.

Igaz, nem szexkapcsolat volt,hanem a nagy Ő az életemben.

2023. júl. 16. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az kocsit más téma.
2023. júl. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!