Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha szerelmes vagy de nem azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmes vagy de nem azt kapsz amire vagy, visszabb tudsz venni magadbol? Kevesbe mutatod a partnered fele a szereteted?

Figyelt kérdés
Pl hiába szerelmes vagyok de mivel a partnerem sokszor megbant mevonok tole dolgokat. Nem mondom neki annyiszor h szeretlek hianyzol. Nem bujok hozza annyiszor. De attol még szeretem csak kevesbe mutatom ki. Mas is igy van vele?

2023. nov. 5. 15:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzem nem mutatja ki ahogy számomra fontos, akár nem szeret akkor szakítok. Mert erőltetni nem lehet a hasonló/egyforma szeretetnyelvet hogyha ő képtelen rá/nem akarja és persze a szerelmet se.
2023. nov. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

nem vagytok egy hullám hosszon ez egy egyoldalú szeretlek kapcsolat, vagy a másik képtelen kimutatni hogy szeret, vagy más a szeretet nyelve.

ilyenektől falra mászok, mikor nem passzol a kettő, egy csomó évem ráment az ilyen egyoldalú love storyba soha többet

2023. nov. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mind 2 en szeretjuk egymast csak mas a szeretetnyelvunk. Masok a hozott mintak. Sokszor elmegyunk egymas melett de szeretjuk egymast. Itt a kerdes az ha megbantva erzed magad akkor ti is visszabb vesztek? Kevesbe mutatjatok ki a masiknak hogy odaig vagytok erte?
2023. nov. 5. 15:46
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Írtam, hogy szakitanék.


Hogyha egyszer saját magától nem esik le neki, hogy szükségem van tettekre és szavakra is a szerelem kifejezésében akkor nem lazafacáznék vele. Engem tenne tönkre! Annyit meg nem érne hiába szeretném, mert magam sokkal jobban szeretem. Hiába bújsz hozzá kevesebbet, nem mondod annyiszor, hogy szereted ő észre se veszi! Minek játszmázol? Miért nem mondod neki akkor már inkább, hogy többre van szükséged ha már egyszer elhagyni nem akarod.

2023. nov. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hat en jeleztem neki folyamatosan
2023. nov. 5. 15:52
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod, megéri-e ez a langyos víz.
2023. nov. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Jelezted... És mégse semmi, nyista, zéró, nada.


Mit keressel még mellette? Nem is szeret. Ha szeretne legalább megerőltetné magát.



Bár simán lehet, hogy te vagy szeretet és figyeleméhes alapjáraton!


Mi hiányzik amúgy?

2023. nov. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

nem érti meg, hogy mondja a szöveget, hogy szeretjük egymást, igenm, de ha nem fogod fel végre, hogy nem fog kifordulni önmagából, ha neki csak ennyire futja a szeretlek repertoárjából, te pedig máshogy szeretnéd.

Akár szeretitek egymás akár nem, akár hiszed akár nem hosszú távon felöröl, én is igy voltam vele, nem változott, egy két nap megeröltette magát.

Ha neked ez a szeretet akkor hajrá, áltasd magad tovább, hogy szeretlek meg visszaveszek, ezek mind mind játszmázás, attól nem fog jobban szeretni, mert ő igy szeret ennyi futja neki abból amit hozott amit látott világos?

2023. nov. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Igazuk van, ti nem illetek ossze, nincs ertelme a kapcsolatnak. Lehetne elemezni, hogy ki mit hogyan es amugy ki mennyire szereti a masikat, de nincs ertlme ennek a kapcsolatnak valojaban. Ez nem mukodokepes.


Plusz lehet van valami szemelyisegzavarod az eltavolodasos dolog miatt, en is csinálom es ismerek mast is aki csinalta szinten nem volt 100-as. Az a baj ezzel a problemaval kapcsolodni se nagyon lehet.

2023. nov. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Kitana. ***** válasza:
100%
Szakítok, és keresek olyat, aki normálisan ki tudja mutatni az érzéseit és nem bánt meg, ahelyett, hogy erőltetnék egy szart, és mentegetném a másikat. Nálam a szeretetet megszünteti az, ha a másik nem úgy viselkedik, ahogy ideálisnak érzem, nincs olyan, hogy legyen bármekkora bunkó, akkor is szeretem, csak úgy, mert van🤷‍♀️
2023. nov. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!