Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szerelmes belém a párom,cs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szerelmes belém a párom,csak "szeret".Azt mondta,hogy másképpen szeret 2 év után.A nagy szerelem helyett mást érez,mélyebb szeretetet.A gond az,hogy a szexben is eltűnt a szenvedély.Már azon gondolkodok,hogy ez így nem jó.El kellene engednem?

Figyelt kérdés
El kellene engednem,és keresni mást? Lelkileg ez megterhelő.2 év után már csak ezt érzi.Szexben is előfurdult,hogy ha én kívánom,ő nem szeretne szexelni,nem kívánja.Szeretem,de nem tudom hová tenni magamban ezt a tényt.Szeret ő is,tudom.De már nem úgy mint régen,ezt elárulta.Én 48,ő 42 éves.

2021. szept. 30. 08:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
minden kapcsolat így változik. Ennek ez a rendje. Szexben meg kell találni az összhangot, hogy mindenkinek jó legyen.
2021. szept. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Ne várjunk már egy 42 évestől tinilány rajongást, pláne 2 év után 😑

Ennek ami van örülni kell

2021. szept. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
De ki van égve itt mindenki, jézusom. Nem vagytok öregek, a két éve tartó kapcsolat pedig viszonylag frissnek számít, jó esetben érzelmileg és szexuálisan is lángol (vagy ha nem, viszonylag könnyen lehet érte tenni, hogy újra lángoljon). Döntsd el, jó-e neked, ha egyre inkább csak barátok vagytok.
2021. szept. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3!

Mit tanácsolsz konkrétan,hogy újra lángoljon?

2021. szept. 30. 09:10
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

45 éves nő vagyok, 2,5 év után szerelmesek vagyunk és nagyon is jó a szex.

Szerintem ez nem törvényszerű, hogy 2 év után már langyos víz.

2021. szept. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem örülj neki, hogy 40 fölött még egyáltalán megéltétek a rózsaszín ködös, szerelmes időszakot. Sokan ilyenkor már nem tudnak őszintén szeretni.

Teljesen normális, hogy egy idő után elmúlik a szerelem. Nem is lenne jó, ha örökké maradna. Szeretet, tisztelet, megbecsülés sokkal mélyebb, erősebb érzelmek.

A szexuális életet meg fel lehet dobni. Nagyon sok könyvet írtak a témában. Ajánlom erotikus masszázzsal kapcsolatos könyveket olvasni.

2021. szept. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Azt tanácsolom, hogy legyél nő, magadba fektess!!! Én elkezdenék szépen sminkelni, nőiesen öltözni, sokat mosolyogni, saját csajos programokat szervezni. Ezzel együtt kissé távolodni a pasitól. Ami nem áll rendelkezésre, az máris vonzóbb. Ha ez sem segítene, akkor az újfajta stílus majd más férfinek is felkelti az érdeklődését.
2021. szept. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7!

Te olvasol is? :) :) :)

Kérlek kezd elölről az olvasást. :)

Alap dolgokban vagy tájékozatlan így.

Kár ilyen hozzászólásra energiát pazarolni.

2021. szept. 30. 11:45
 9/11 A kérdező kommentje:

Én mint férfi legyek nő????? Vagy hogy is??? Mi?

:)

2021. szept. 30. 11:46
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, egy szóval nem írtad, hogy te vagy a férfi! Visszaolvastam a kérdésed. Ez a stílus azonban hagy némi kívánnivalót maga után! Ha az adott hölggyel is ilyen módon kommunikálsz, akkor nem csodálom, hogy nem kíván. További sok sikert!
2021. szept. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!