Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyre jobban tetszik, de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre jobban tetszik, de a barátnőm szerelmes belé. Mit tennétek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy férfi aki egyre jobban tetszik, egy baráti társaságba járunk a legjobb barátnőmmel meg vele is. Már tetszett nekem korábban is, de elnyomtam magamban, mert úgy gondoltam nem lennék jó páros és egyébként sem volt túl aktuális ez a téma. Aztán meg a barátnőm elmondta, hogy beleszeretett, akkor meg már úgy éreztem hogy nem is szabad többet gondolnom róla, meg egyébként is azt hittem nem vagyok az esete (a barátnőmnek nem is beszéltem erről). Most nem rég elutaztunk többen egy hétvégére és amikor hazaértünk a barátnőm négy szemközt elmondta nekem, hogy látta mind a kettőnk részéről, hogy érzünk valamit egymás iránt és ha szeretném ezt tovább vinni akkor miatta ne tartsam vissza magam.

Hozzátartozik a történethez, hogy ezzel a férfivel ők már megbeszélték a dolgot, a férfi egyértelműen azt mondta neki, hogy nem akar tőle többet barátságnál.

Tudom, hogy ha lenne köztünk valami az nagyon megviselné a barátnőmet, most oké hogy ezt mondja, de szerintem nem tudja hogy neki ez mennyire rossz lenne. Ti engednétek az érzelmeiteknek vagy inkább elnyomnátok a dolgot még az elején?



2023. nov. 8. 15:04
 1/2 Grizesteszta ***** válasza:
100%
Ha valóban ez a sorrend ( bnő- férfi megbeszélték, kiránduláson Te-ff érdeklődés, bnő- Te megbeszéltétek) akkor engem nem tartana vissza és nem akarnék semmit elnyomni. Nem Te lennél az oka annak, hogy kettőjük között nem jött össze a dolog, hanem az, hogy nem volt az érdeklődés kölcsönös. Ettől kezdve: szabad a pálya.
2023. nov. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem fojtanám el, randira hívnám a srácot.
2023. nov. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!