Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valakibe szerelmes egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakibe szerelmes egy ferfi es lat a non is jelet meg meri csokolni? Vagy hogy kozeledtek?

Figyelt kérdés
2023. nov. 8. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha eljött a csaj a 2. randira akkor meg merem igen.


De más esetben ez nem mindig egyértelmű pláne, hogy a nők sokszor csak vihorásznak vagy szórakoznak.

Max ha már találkoztunk beszélgettünk.

2023. nov. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Nem merjük, mert félünk hogy minden IS baj!
2023. nov. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Egy felnott ferfi tudja mikor lehet csokolni meg mikor nem. Nuncs olyan hogy nem mer. Olyan van hogy levágja hogy bejön vagy nem jön be a nőnek.
2023. nov. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát az függ attól, hogy kicsoda...hiába felnőtt egy férfi.


Pl. egy kolléganőnél necces...

2023. nov. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jaj ha a kollegina egy lotyo azt is levágják. A felnott pasik azért már okosak is.
2023. nov. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Főnökasszonyt. :)
2023. nov. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Privre tanulj felnőtt fèrfiaktól akik megkapnak bárkit ha akarnak.
2023. nov. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem, megvárom hogy a nő lépjen. Kb. már 8X beégtem, én tutira nem fogok közeledni többször! Ugyanez van a szexel is. Lépjen a nő, ha nem lép, akkor nálam ott vége is rövid időn belül. Én csak olyan nőkkel voltam akiknek mindig minden baj volt, most ne, most de, most, ne most, miért, miért nem, túl gyors, túl lassú. Áhhh, egy nő nem ér annyit hogy még egyszer égessenek.
2023. nov. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!