Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 7 eve kapcsolatban vagyok de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 eve kapcsolatban vagyok de “beleszerettem” egy “osztalytarsba”?

Figyelt kérdés

15 eves korom ota egyutt vagyok a parommal,5 eve egyutt elunk,eljegyzett,elettarsi viszony vagy bejegyezve

Vele veszitettem el,elso csok stb

Ezert nagyon kotodok hozza

Evekig se veled se nelkul kapcsolatunk volt,volt hogy tobbszor megutott,agressziv ferfi…sok mentalis problemaja van,a kapcsolatunk se a legfenyesebb

Beiratkoztam egy tanfolyamra ahol egy “osztalytarssal” megismerkedtem

Azota nem tudok masra gondolni..

A ferfi nagyon tisztelettudo,tudja hogy van parom ezert nem is beszelgetunk chaten csak ha egy tarsasagba “keveredunk”

Honapok ota gondolkodok hogy kilepjek ebbol a kapcsolatbol,normalis hogy ez a ferfi “ratett egy lapattal” hogy lepnem kene?

Sose voltam egyedulallo,nem a ferfi miatt valtanek csak elmorfondiroztam azon hogy lehet jobbat erdemelnek..(ezt egyebkent az elejetol fogva mondja a parom csaladja,enyem,barataink de melyen sose gondoltam bele mert feltem hogy belatom hogy igazuk van)

Lehetseges hogy meguntam a paromat? Fellangolas lehet vagy szerelem? Teljesen ossze vagyok zavarodva…Nagyob kotodok a paromhoz de ez a kapcsolat kezd unalmas lenni..de sajnalnam ha elhagynam oly sok dolgot eltunk at ketten..nem a ferfi miatt hagynam el de bevallom nem lenne rossz ha a szakitas utan par honapra lenne egy ismerkedes kozottunk…



2023. okt. 29. 19:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Elsőre lehet mindenki kedves, nemtudni ő milyen lesz.

De ezt a kapcsolatot mindenképp hagyd ott.

Értékesebb vagy te erről nem gondolod?

Egy életed van, ha valami szar nem kell tűrnöd.

Lehet nehéz lesz, de gondolj bele mennyi mindent adhatnak új dolgok. Új munka stb. Tudnék mesélni :D

" Its a new dawn, Its a new day.

Upon the land of the fallen"


" Egyszer mindenki veszít, a végén"


" Hány hét az élet? Te bolond."

2023. okt. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!