Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » "Az ellentétek vonzzák egymást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Az ellentétek vonzzák egymást" vagy inkább "A hasonló hasonlót vonz"? Melyik a jobb párkapcsolat?

Figyelt kérdés

nov. 15. 21:29
A kérdező szavazást indított:
Az ellentétek vonzzák egymást.
A hasonló hasonlót vonz.
60 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%

Mindkettő jó/rossz lehet.


Az adott két személyen múlik.


Hiába hasonló hozzád, ha mindketten makacsok vagytok és nem engedtek a másiknak.Hiábavaló ugyanúgy a kapcsolat ha csak az egyik fél gürcöl, mert a másiknak nincs hozzá kedve, ereje.

Szerintem úgy jó ha van közös és eltérő dolog is. Tanulhatsz a másiktól valamit és taníthatod is. Lehet az új hobbi, türelem vagy bármi más.

nov. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a második opció az elterjedtebb és a működőbb
nov. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Max rövid ideig hosszútávon nehezen hihető vagy az egyik fél alkalmazkodik..vagy megalkuszik
nov. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%

Az első verzió azaz elterjedt verzió...a népnek hangoztatják...de nem jön össze.


Mondok egy szélsőséges esetet ami sok embernél így van..."az ellentétek vonzzák egymás" a punci és a f@sz. Egyik pont belemegy a másikba...ellentétek.


egyéb esetben jobb ha hasonlóak pláne hosszútávon.

nov. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
59%
Engem küksőre és belsőre is az ellentétek ha hosszabb távú kapcsokatról van szó.
nov. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
Az egyik legnagyobb baromság a saját tapasztalataim szerint ez az ellentétek vonzzák egymást. Teljesen működésképtelen lesz, és egymás agyára megyünk. Persze nem kell teljesen egyezni, de lényegesebb dolgokban mindenképp. Nagy vonalakban meg kell lennie a hasonlóságoknak, kisebb dolgokra meg lehet kompromisszumot kötni.
nov. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


E kérdés alatt nem gondolták a válaszolók, hogy gond túlságosan az ellentétek vonzzák egymást esete. Majdnem mindenki másképp látja, mert mást tapasztalt.

nov. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%
Én ébredés után olyan vagyok, mint egy zombi. Az exem meg reggelente már messziről kiabálta, hogy "jóóóó regggggelt!!!!" Csapkodta a fiókokat, meg zörgött. Én a "hasonló a hasonlóval"-ra szavazok.
nov. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
67%
Soha nem működött az ellentéttel. Kell hogy legyen bennünk valami NAGYON közös, ez minden kapcsolatomban így van. Ha párkapcsolatról beszélünk, ott azért nem árt, ha a nemünk különbözik. :)
nov. 16. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Oké, az egyik lecsukja a wc fedelet, a másik felnyitja a wc fedelet, az egyik Gyurcsányista, a másik Orbánista, szerinted az mennyi konfliktusforrás? Ha a szerelem is elillan, akkor meg felzabálják egymást!
nov. 16. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!