Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Működhet egy olyan kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy olyan kapcsolat hosszú távon, amely úgy jött létre, hogy az egyik fél egy meglévőből lépett ki?

Figyelt kérdés

Velem épp ez történik. Alapvetően elhidegültem a volt páromtól, de egy kicsit azt gondoltam, hogy ez az élet rendje. Szeretem, mint egy barátot, együtt élünk, elvagyunk. Aztán jött egy másik személy az életembe, akivel elsőre meglett az összhang, úgy érzem, hogy benne megtaláltam minden fontosat, ezért kiléptem a kapcsolatból. A volt párom viszont teljesen összeomlott és nem tud továbblépni, ami miatt bevallom, bűntudatom van. Az új párom kicsit úgy érzi magát, mint egy betolakodó. Mindketten úgy érezzük kicsit, hogy szeretnénk boldogok lenni egymással, de a kapcsolatunk úgy született, hogy közben egy másik embert megnyomorítottunk. Mert a volt párom teljesen el volt határozva abban, hogy új alapokra szeretné helyezni a kapcsolatunkat, én viszont erre már nem voltam nyitott az új személy érkezése miatt.

Szerintetek elmúlik ez az érzés az új páromban és bennem? Sokan mondják, hogy pl. Ezért nem tartósak azok a kapcsolatok, amik rögtön egy másik után születnek és nem volt a kettő között szünet, egyedüllét.



2023. nov. 20. 15:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Érhető.

Mármint, a páros viselkedése, szenvedése

2023. nov. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
68%

Túlragozzátok.

Az asszony és az exe elhidegültek, eléltek egymás mellett.

Az ex belekényelmesedett, észre sem vette.

Asszony minden vegyértéke szabad volt, rá is talált a szerelem.

Ex ekkor szembesült, hogy a házassága romokban?!


Miért nem előbb kapott észbe? Mert nem vette észre. Miért is?


Ezt nem az asszony, hanem ketten hozták össze.


Na, itt van a kutya eltemetve.


Ezen már változtatni nem lehet.


Ex is vonja le a következtetéseket.

Éljenek boldogan, a tanulságot vigyék magukkal: mindent még ideje korán őszintén, nyíltan, a vádaskodó veszekedést kerülve megbeszélni, ügyelni, nehogy kiüresedjen a házasság.


A házastársam ugyanis a szerelmem, testvérem, haverom, barátom, a gyerekem apja/ anyja.

Közösek az értékeink, kölcsönös tisztelet, stb.

Hogy oda ne tudjon beférkőzni senki.

nov. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

12-es vagyok.


Most még nagyon szenved a traumától, de a sebek be fognak gyógyulni. Ebből is tanult. Előtte az élet.

nov. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
64%

Ki mondta hogy házasok voltak?


"Az asszony és az exe elhidegültek, eléltek egymás mellett."


Ilyet se említett a kérdező. Ez így nem igaz.

Te próbálod legalacsonyítani ezt az élethelyzetet.

nov. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
73%
Nemhiába van bűntudat jelen. A pszichológus mondhat neked ezer dolgot is nem ő érzi azt amit te vagy éreztél. Nem gyászoltad meg az exet. Hirtelen váltottál és itt az eredménye. Járás helyett inkább barátok lehetettek volna, vagy dugópajtik esetleg egyáltalán nem kellett volna semmibe se beleugrani.
nov. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!