Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik még ilyen önzetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még ilyen önzetlen igaz szerelmek vagy csak a mesékben, filmekben?

Figyelt kérdés

[link]


Netflixen van egy nagyon szép sorozat "A nulláról kezdve".

Tényleg az igaz szerelmet mutatja be, ami talán nem is létezik, ahol igazi lemondás önzetlenség van, azaz a feltétel nélküli adás. Igen a nő lemondott az anyaságról az szerelme miatt. Igen ápolja a haláláig rákos férjét, úgy hogy valószínűleg hosszú ideig szex sem volt a kezelések miatt, mert ő érte él és ő van neki csak a szívében...


2023. nov. 20. 18:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
De mi magyarok vagyunk, itt szenvedni divat.
2023. nov. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Ne a többi férfival foglalkozz, hanem hogy Te mit érzel az iránt az 1 iránt!"


Nincs 1, mind egyforma.

2023. nov. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Én annó elhagytam az exemet, motorbalesetben lebénult. Kértem, konyorogtem, hogy ne motorozzon, mert veszélyes! Ha pl. munkába menet tortent volna autóval, (ugye vezetni muszáj), akkor nem hagytam volna el. Tényleg az lenne az önzetlen szeretet, ha feladnam önmagam, es 30 évesen arra tenném fel az életemet, hogy egy szinten 30as ÖNZŐ FASZT!!! ápolok, ellátok, mert ő motorozni akart? Ez nem szeretet, hanem onmagunk feladása
2023. nov. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!