Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valaki elt mar meg igaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki elt mar meg igaz szerelmet? Ilyen letezik vagy csak a filmekben?

Figyelt kérdés

Valaki elt mar meg igaz szerelmet? Ilyen letezik vagy csak a filmekben?

Igazan jol erzed vele magad a hianyaba bele borzongsz de annyira szeret teged, hogy ilyenrol almodni se tudtal. A szex meg fantasztikus vele. Vele onmagad lehetsz es hevesen ver a szived, bele remeg a gyomrod ha ra gondolsz. Es a mai napig imadjatok egymast. Ilyen letezik?


2018. jún. 3. 16:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a mostani párommal. Tényleg első pillanattól kezdve nagyon erős kapocs volt köztünk, egy hullámhosszon voltunk. Persze, mondhatja bárki, hogy ezt csak most érzem így, fiatal vagyok, elmúlik stb, mert 20 éves vagyok, 3 éve vagyunk együtt.

De amúgy a szüleimen is ezt látom. Most volt a 25. házassági évfordulójuk, el is utaztak, aztán mikor visszajöttek, a húgommal és velük megnéztük a házassági videójukat. Eddig is tudtam, hogy imádják egymást, de a videó alapján is, tényleg ugyanúgy néznek egymásra, mint akkor, friss házasokként, és ennél jobb dolog nincs :)

2018. jún. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem hiszek a filmekben levő idealizált szerelmekben, de mégis a nagyon jónak tartom a párkapcsolatomat a barátommal. Önmagam lehetek vele, jól érezzük magunkat, szerintem ezek alap dolgok. Nem mondom, hogy a hiányába beleborzongok, de mégis elképzelhetetlennek és ijesztőnek tartom azt, hogy ne legyen az életem része.


Szerintem a legtöbb ember "megtanulja", hogy nem kell csüngni a partnereden, mert az nem szép. A legtöbb ember azt tartja normának, hogy a párkapcsolaton kívül is legyen élete.

Valamikor én is "megszállott szerelmes" voltam, aki nem tud meglenni nyugodtan a partnere hiányában, de emiatt idegesítőnek éreztem magam. Szerintem egy igazi, szép kapcsolatban ennek nincs helye, bármit is mutatnak a hollywood-i szerelmes filmek.


A párom romantikusabb és szenvedélyesebb, mint én, de én is nagyon gyöngéd érzéseket táplálok iránta.

2018. jún. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitokat! :)
2018. jún. 3. 17:15
 4/11 anonim ***** válasza:

Én azon szerencsések közé tartozom, akinek megadatott az igazi, mindent vivő, önzetlen szerelem.

Egy olyan nővel jöttem össze, akit viszonylag távolról ismertem, és nagyon utáltam - ráadásul ez kölcsönös volt.

Aztán egy véletlen alkalommal beszélgetni voltunk kénytelenek: az első órában elöntötte mindenemet a vér, és hevesen dobogott a szivem. Elképesztő azonosság volt közöttünk, ittam a szavait, és nem tudtam betelni a testével! Egyszer egy fél napig szeretkeztünk, olyat amilyet sem azelőtt, sem azóta soha: olyan gömbölyű volt, olyan minden egyben volt, olyan varázslatos volt, hogy nagyon kivételezettnek éreztük magunkat!

3 évig tobzódtunk a tiszta szerelemben, és nem hittünk a gravitációban, mert mindig a mennyekben jártunk.

Szép volt, csodásan szép!

2018. jún. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4-es


És már nem?

2018. jún. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen, létezik! 3 év 9 hónapig tartott csak, beteg lett, nem volt több időnk :-(


Imádtuk egymást, mindent együtt csináltunk, nekünk igy volt jó.....néhány óra ismerkedős chat után már tudtuk hogy mi összetartozunk. Igazi lelki társak voltunk, a legtisztább, legőszintébb kapcsolat volt a mienk. De most olyan Nélküle mintha a fél felemet elvesztettem volna :-(

2018. jún. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jajjj nagyon sajnalom :(
2018. jún. 3. 19:28
 8/11 A kérdező kommentje:
4-es, ez gyonyoru ahogy leirtad! :). Akkor a parom azert nem kivan mert mar nem szeret? En olyan szomoru vagyok. Pedig 10 ev utan is bele vagyok zugva. Mindent egyutt csinalunk es torodik velem. De szerintem ram unt. Pedig eleg bevallalos vagyok :(
2018. jún. 3. 19:30
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
10 éve vagyunk házasok, 4 gyerekünk van, de a mai napig veleremeg a térdem, ha meglátom. 😊
2018. jún. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Dejooo, akkor letezik :)
2018. jún. 4. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!