Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a cikkről?

Figyelt kérdés

[link]

Tényleg olyan végzetes lenne? Hiszen olyan sokan csinálják ezt.

És mi van abban az esetben, ha egy kapcsolat pont a harmadik fél miatt ért véget. Akkor is olyan törékeny lenne az új kapcsolat? Hiszen akkor a szakító fél azért hagyta el a másikat, mert beleszeretett valaki másba, tehát a régi kapcsolatot jó eséllyel már meggyászolta. Vagy általában így sem hosszúak ezek az új kapcsolatok?



dec. 6. 00:27
 1/9 Kitana. ***** válasza:
77%
Általánosít. Egy rakás ember túl van már a kapcsolaton a szakítás pillanatában, akár van harmadik fél, akár nem. Akkor tényleg hiba, ha amúgy még minden este az exed miatt sírod tele a párnád, csak nem tudsz egyedül lenni és kell mindenképp egy partner.
dec. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 FoxtrotLidérc ***** válasza:
49%
Kitana tökéletesen megfogalmazta. Ennyi.
dec. 6. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

@1!

Ha túl vannak a kapcsolaton akkor miért járnak vissza az exhez? Ez szerintem hülyeség hogy túl vannak rajta.

dec. 6. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Én a férjemmel így jöttem össze. Az akkori kapcsolatom abban a fázisban volt, hogy egy hete kb külön voltunk, kibékültünk, de nekem akkor már nem igazán kellett. Aztán egy baráti társaságba keveredtem a férjemmel, még aznap újra kidobtam az előzőt. Az exnek persze fájt, mindenféle hülyeséget összehordott, de már nem érdekelt.
dec. 6. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért az írás kissé hatásvadász, de alapvetően általában nem jó egyik kapcsolatból a másikba menekülni, ameddig azt nem zárta le az ember. Olyankor általában az új partnerben még a régit keresi az ember, és ezzel igazából magát is, és a másikat is átveri.
dec. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Érthető, hogy valaki kapcsolatban már nem szerelmes, de akkor miért nem szakít? Vagy azért, mert ragaszkodik, vagy azért, mert kapcsolatfüggő. Megvárja míg akad más és rögtön dobja a másikat. Én úgy gondolom hogyha túl van az exen teljesen akkor működhet a kapcsolat, de a másik félnek éreznie kell, hogy nem pótlék. Persze ha nem heverte ki a volt párját, maga a kapcsolatot akkor ugródeszka az új partner. Az jellemző, hogy mély érzések nincsenek, inkább fellángolás az egész és azt hiszik szerelmesek. Aztán jön az ébresztő. Tehát nemhiába mondják, hogy előbb meg kell gyászolni a múltat és csak aztán mással együtt lenni.
dec. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

Altalanos, tudomanytalan velemenycikk.

Egy szavat se kell komolyan venni, minden szakitas mas.

dec. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Én szakítottam egy másikért és még úgy sem léptem túl kb 3 hónapig, az gáz? :D Vagyis persze az érzelmeken igen, de a sérelmeken és a megszokáson nem. Ez egyetlen egyszer történt és igen bevallom tiniként 0 önbizalommal csak így tudtam szakítani, mert féltem, hogyha kidobom, senkinek nem kellek. Aztán mindig minimum 2 évig szingli voltam :D
dec. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A nők hajlamosabbak úgy túllépni hogy még a kapcsolatban benne vannak. A férfiak ilyenkor hiányt pótolnak. Ennek egyszerű evolúciós okai vannak a nők mindig is jobban tudtak alkalmazkodni a változásokhoz míg a férfiak jóval kevésbé képesek erre. Így sajnos ha férfiről van szó az esetedben akkor cikk teljesen hiteles.
dec. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!