Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy valljak szerelmet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy valljak szerelmet a tanáromnak?

Figyelt kérdés

A tanár úr 50 éves, van két velem kb egykorú gyereke (én 20 vagyok). Muszáj elmondanom neki, hogy szeretem őt minden sejtemmel, mert felemészt ez az érzés. Vele álmodom éjszakánként, nem tudok betelni vele. Alkoholt kell igyak, hogy lenyugodjanak a gondolataim és aludni tudjak.Folyamatosan hiányzik. Akarom őt, csak őt akarom, semmi mást. Bármit kérne, vagy utasítana megtenném neki. Tudjátok, vhogy ahhoz tudnám hasonlítani, mintha egy hívő ember egyszercsak megtudná hogy az imádott istene itt van a földön és fizikailag elérhető. Valami ilyesmit jelent nekem Ő.

Nagyon nehezemre esik már hordozni magamban ezt az érzést....ki szeretném adni. Neki szeretném elmondani,megmutatni. De hogyan? Mit mondjak tegyek??



dec. 8. 23:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Ne igyál annyit.

Szállj le a tanárodról.


Józanodj és tanulj!

dec. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Kezeltesd magad. Ez nem szerelem, hanem mánia. És az alkoholizmushoz vezető első lépcső.
dec. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez szerencse is kell. Én összejöttem a volt tanárommal. De szerintem mi a ritka kivétel vagyunk. Megjegyzem, már rég nem járok iskolába. Ha jelenleg iskolás vagy, semmiképp se mondd el neki.
dec. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%
Tanulni járj be, ne legyél szerelmes a tanárodba. 20 évesen milyen kisegítőbe jársz? Középiskola? De ott is 2. Osztályos vagy még?
dec. 9. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Sehogy. Majd elmúlik.
dec. 9. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%

"Oh, tanárúr kéééérem, mutassa meg nekem a 69-est" (kacsintás)


"Ma inkább legyen oboaóra" (kacsintás, nyelvmutatás)


"Tanbá, nem értem ezt az angol kifejezést, hogy mék láv! Bemutatná kérem, a jelentését?"


"Hmmmhm, szemléltetné velem a dugattyú működésének elvét?"

dec. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Komolyan.. Ilyen ""segítő"" válaszokat kívánok Nektek, ha majd valaha bárkitől segítséget vagy tanácsot kértek:)
dec. 9. 14:44
 8/11 A kérdező kommentje:

#10 te pedig, mielőtt kiírsz egy ilyet, nézz magadba gondolkozz el rajta hogy mit üzensz a mondandóddal másnak, és miért érzéd szükségét, hogy ilyet üzenj, illetve, hogy miért nem vállalod a felelősséget azért, ha megsértesz valakit.

Részemről ezzel lezárva.

dec. 9. 15:00
 9/11 anonim ***** válasza:
23%

11.


Nárcisztikus személyiségzavar detected.

dec. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyjad, legalabbis most még. Én is voltam szerelmes a tanaromba gimiben évekig, szintén házas ember volt, gyerekkel. Könnyű olyas valakibe beleszeretni aki foglalkozik veled, megha nem is tudatosan, főleg ha kisgyerekként sose érezted ezt otthon. Én személy szerint nem mondtam ezt el neki, de miután elballagtam talalkozgattunk párszor személyesen, elmentunk étterembe, kávézni, sétálgatni és évekig beszéltem vele még majdnem napi rendszereseggel, nagy tamaszom volt a nehezebb időkben is. Ha már elballagtal akkor esetleg megpróbálthatsz vele ilyenekről beszélni, DE fontos, hogy ne éld bele magad, egy normális férfi nem fogja otthagyni a családját egy 20 éves lány miatt, ha még igen veled is ugyanezt fogja tenni. Megprobalhatod azt is, hogy elhivod találkozni, akkor beszélni vele ilyenekről, de fontos, hogy mérlegeld, hogy viselned a visszautasitast, illetve ezeket mindenképpen azután tedd miután elballagtal, mert ha lesz is valami belőle azt nem addig fogja tenni amíg tanít is, mert abból komoly baja lehet, illetve tényleg ne éld bele magad, kevés esélye van, hogy miattad elhagyja a családját.


Remelem segítettem, az ivás pedig rossz ötlet, inkább beszélj erről egy olyan személlyel akiben maximálisan megbízol, egy barátnő/barát és el tudod neki mondani ezeket, ha meg ez nincs meg egy pszichológust javasolnék

dec. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!