Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mik voltak a leginkább lélekro...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik voltak a leginkább lélekrohasztó történések vagy felismerések az életed folyamán, amik után már soha többet nem tudtál ugyanúgy nézni a romantikus kapcsolatokra, mint korábban?

Figyelt kérdés
Legyen szó szimpla crushtól vagy ismerkedéstől kezdve egészen komoly párkapcsolatig vagy házasságig. Ellentétes nemtől azonos nemig jöhet bármilyen story, nincs diszkriminálva senki és semmi. Csak a storyk érdekelnek, és az általuk okozott változások. Ha kort és nemet is írtok, azzal még beszédesebbé tehetitek a történteket.

dec. 12. 16:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Hogy nem is az van hogy egymásba szerettek meghazasodtak es éltek boldogan mig meg nem haltak.

Hanem családokat is képesek elhagyni, kapcsolatokban a másikat csalni, szexkapcsolatot kreálni, aztán a többi sodoma gomora grupoenesek fétisesek nőket utánzó pasik stb


Felnőni volt lélekrohasztó.

dec. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem velem történt, de láttam szomszédnál, hogy mit is jelenthet egy kapcsolat/házasság: ordibálás napi szinten, ivás, bántalmazás, megcsalás, a másik ember teljes "elmosása" és megfogadtam, hogy SOHA NEM LESZEK olyan kapcsolatban.
dec. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Belinkelem a saját kérdésem, nálam ez volt az a történés:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..

dec. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
#3: Sajnálom. Tényleg durva, remélem azóta jól megvagytok a gyerekekkel. :)
dec. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
3-as válaszadó..ez nagyon durva. Azóta hogy vagy?
dec. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
Proli dolognak tartottam volna felemlegetni, hogy én mi mindent tettem érte. Az lett az eredmény, hogy letagadott mindent. A barátnői végig ellenem uszították olyan dolgokkal, amikből semmi sem volt igaz. Tanulság: Úgy kell dicsőíteni magad, mint egy 12 éves nárcisztikus gyerek, különben a nő ignorálja minden pozitívumodat.
dec. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

3-as vagyok. Jól vagyok azóta. Szeretem a munkám, a nagyobbik gyerek már sulis, a kicsi most kezdte az ovit-na ő egy boszorkány, rettenet hisztis, akaratos, nehéz természet. Néha úgy gondolom a sok stressz miatt ami akkor volt. Szószerint hánytam az idegtől, 1-2 órakat aludtam... de lehet semmi köze hozzá, csak véletlen.

Volt férjemmel normális a viszony, törődik a gyerekekkel. Egy időben nagyon békült volna, de én akkor már nem akartam.

Volt még egy nője azóta, akiről tudok, nem tudom, most van e valakije.

Nekem nem volt azóta senkim. Nincs hol-mikor. A kicsi mindig velem van(nem akar az apjánál aludni).

HO-ban dolgozom, sok emberrel nem találkozom. Majd ha megnőnek elmegyek túrázni a nyugdíjas klubbal vagy ilyesmi, hátha ott akad valaki:) ez most nem az az időszak. De úgy összességében jól vagyok. Olyan mintha a házasságom 1000 éve lett volna.

dec. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
A bántalmazó kapcsolatom. Elsősorban verbális bántalmazásról volt szó, fizikailag nagyon minimális volt, mielőtt szakítottam, akkor kezdett gyakoribb lenni. Nagyon hosszú lenne elmesélni, úgymond “klasszikus” történet ez. Teljesen kikészített, tönkretett, egy pokol volt az a két év. Miben változtatott meg? Mindenben. Sokszor azt kívántam, hogy bár meg se történt volna, de az tény, hogy nagyon sokat tanultam belőle. A teljes gondolkozásmódom átformálta, másképp álltam ezután a párkapcsolatokhoz. Soha többet nem engedtem magam hasonlóan megalázni, megtanultam, hogy én vagyok az első magamnak, és senki sem bánthat. Azt sem tűröm, hogy a hangját bárki rám emelje. A gyógyulás folyamata, és a boldog párkapcsolat kialakítása is fontos lecke volt.
dec. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%
Minden ember ugyanolyan, nincs bennük különbség. Mindenki eszik/iszik/ürít/dolgozik valamit, de úgy igazán egyedi ember nincs. (F41)
dec. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs különleges történetem, szerintem tök átlagos az egész. Egy nagyon szerencsétlenül alakult házasság után néhány évvel megismerkedtem valakivel, akiről elhittem, hogy egymásra vártunk egész életünkben. Őrült nagy, lángoló szerelem és könnyes vallomások után kiderült, pont ugyanolyan eldobható vagyok, mint egy használt zsebkendő. Nem hiszem, hogy valaha még fogok tudni bízni bárkiben.
dec. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!