Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Minden szerelmes ferfi bujos?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden szerelmes ferfi bujos?

Figyelt kérdés
dec. 12. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegyik az, valakinek más a szeretetnyelve, sőt az összes nő se az.
dec. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom csak egy 2-3 hónap után kezdte kimutatni azt a nagyon bújós oldalát, mindig mondja, hogy még sose gondolta senki cukinak, mivel férfi, úgy gondolta nem engedheti meg ezt magának, örülök, hogy mellettem tényleg bármit meg tud tenni, és igen, 1000%ig szerelmes és én is belé
dec. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vigyázz, hogy te is bújhass hozzá.
dec. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%

Az idosebbek akik már racionálisan választanak társat nem egészen forognak ölelések puszuk bújás körül.

A legtbb pasinak amugyis csak a szex kell az összes fajta intimitásbol csak.


Inkább fiatalabb igazi szerelmesekre jellemzo a bujás csak azoknál meg változni szokott hogy hol ebbe hol abba szerelmes mert még nem annyira racionálisak.

dec. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aki racionális akar lenni, az maradjon otthon az anyjával.
dec. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az nem racionális hanem beteges. Nem lehet életkeptelen gyerek egy felnott ember.
dec. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!