Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy fèrfi minden növel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fèrfi minden növel kortól függetlenül kedves, udvarias, akkor hogy lehet èszrevenni hogy valaki tetszik neki, szerelmes valakibe?

Figyelt kérdés
2018. márc. 10. 20:14
 1/7 Zoli780806 ***** válasza:
43%
Átnyújt egy szerelmes vagyok magácskába feliratú táblát és rögtön utána konfetti potyog a szeméből.
2018. márc. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Hogy vele egy kicsit mégis másképp viselkedik, például hogy mások előtt kerüli, miközben mindenki mással poénkodik. Nem csak az a gyanús, ha valakik sülve-főve együtt vannak, hanem az is, ha feltűnően kerülik egymást társaságban. :-)
2018. márc. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell kérdezni tőle.
2018. márc. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Gondolom ebben az esetben azért egyértelműbb jeleket adna, randira hívna és éreztetné, hogy ebből akár lehetne több is. Ha meg csak simán kedves és figyelmes, de nem lép semmit, akkor valószínűleg nem is szeretne többet.
2018. márc. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Nekem is valami ilyesmi a problémám.És ha továbbra is kerül,és már nem is beszélünk szinte,annyira el akar magától taszítani,mert fél?!Mit lehet tenni?De közben meg elkerüljünk véletlen egymást,mert mindig úgy alakul mostanában,hogy amikor közös társasági esemény lenne,mindig közbejön valami.Amikor ő számított rám,akkor én nem tudtam menni,amikor meg neki lett volna meg az esélye,akkor sem tudott összejönni.Pedig tudom hogy tetszünk egymásnak.
2018. márc. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem arról írtam, amikor véletlenül elkerülitek egymást, hanem amikor valamiért nem meri az érzéseit kimutatni mások előtt. Mondjuk egy munkahelyen, egy baráti társaságban, mert mondjuk van egy már jól megszokott élete, kialakult róla egy kép, aztán nem tud mit kezdeni azzal, amit most érez, nem fér bele az eddigi képbe. Lehet ezt látni, érezni.
2018. márc. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk veled flörtöl is pluszban,bókol,és egy idő után szintet lép,elhív kettesben valahova,elkéri a számodat,ilyesmik.Vagy csak meglep egy aprósággal,legyen az egy tábla csoki,szál virág,kávézni hív magával,ilyesmik.Amíg ezek nincsenek,addig ne képzelj bele tóbbet szerintem.Ha meg nagyon cseszi a csőrödet a dolog,kérdezz rá.Jobbat nem tudok.
2018. márc. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!