Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért mondja egy férfi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja egy férfi, hogy nem szerelmes ha minden jelét mutatja?

Figyelt kérdés

Az egyik kolégámmal régóta ismerjük egymást és látom rajta, hogy fülig szerelmes, de makacs és tagadja. Nem, nem kérdeztem rá, hanem magától kezdte rá és hangsúlyozta ki, hogy nehogy azt gondoljam, érez bármit is irántam.

Amikor volt barátom

, akkor folyton féltékenykedett, lehordta mindennek, amikor beteg voltam õ aggódott a legjobban, kézen fogva könyörgött, hogy figyeljek oda magamra, mindenben segít, folyton dícsér, megvéd, együtt lelkizünk, szórakozunk, sokban hasonlítunk, rendszeresen tesz kijelentéseket, miszerint szívesen lenne velem, de noszogatni kell, magától nem lép, sõt,

vannak napok, amikor direkt úgy tesz, mintha észre sem venne, ennek ellenére mindig a közelemben van. És egyébként egy inteligens, humoros emberrõl van szó.

Érti ezt valaki?


2018. márc. 9. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele.

"A nem az nem"

2018. márc. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez full gyerekes. én nem tudnám komolyan venni.
2018. márc. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Meleg és így leplezi maga és a környezete előtt
2018. márc. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt akartam írni,mint a 3-as
2018. márc. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Te képzeled bele, hogy szerelmes. Ez még nem jelent semmit.
2018. márc. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En is arra gondoltam egybol hogy meleg:D
2018. márc. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem homokos:( eleg langyi ahogy viselkedik! A bu..i haverom is ilyen volt
2018. márc. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól,hogy fontos vagy neki,mint ember,netán megdugna,nem fix,hogy szerelmes.Ezt te gondolod csak,azt meg ő tudja,mit érez.
2018. márc. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!