Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hazudik és csak szexet és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudik és csak szexet és szeretőt akar, vagy tényleg igaz, hogy rossz a kapcsolata?

Figyelt kérdés

Én:szingli nő vagyok

Férfi:foglalt, barátnőjével él 3 éve.


Ő:azt mondja rossz a kapcsolata a barátnőjével, és szerelmes lett belém.

Én:bár tetszik és kedvelem, de nem szeretnék érzelmileg mélyebben bele menni egy ilyen kapcsolatba. Szakítson (vagy hozza rendbe a kapcsolatát), de én nem leszek a szeretője.

Ő:ahhoz, hogy tudja minden működik közöttünk a szex is kell. Ha az is működik akkor szakít.

Én:foglalt férfival nem szexelek. Zárja le előbb a kapcsolatát, akkor lehet.


Kérdés:Hazudik és csak szexet (szeretőt) akar, vagy tényleg igaz, hogy rossz a kapcsolata?


(Nem ismerkedem, ilyen jellegű privát levelet nem kérek!)


dec. 12. 20:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van

Majd tesztelget előbb, költözzön- e

Aha

Már nem élne vele, ha igaz lenne

dec. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként mondom, gerinctelen alak az ilyen. Ilyennel jobb ha nem kezdesz kapcsolatot.
dec. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Hazudik és gerinctelen.


"Ha az is működik akkor szakít"


Wtf? Ha sz.r a kapcsolata, másik nő nélkül is szakítana.

Egy másodpercet ne vesztegess ilyenekre.

dec. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

2-es


Dehogy kezdtem! Van annyi önkontrolom, hogy nem engedtem bele magam érzelmileg. Pont azért mert foglalt.

Erre majdnem lehülyézett (nem pont ezzel a szóval. Azt mondta, hogy ahhoz áldozatot kell nekem is hoznom, hogy legyen belőlünk kapcsolat. Ha én nem adom bele teljesen magamat, akkor honnan tudja ő, hogy megéri e értem felrúgnia a jelenlegi kapcsolatát?

dec. 12. 20:40
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Nézzük más oldalról a helyzetet. Barátnője vagy, miközben ő egy másik nőnek udvarol, azt állítja rossz veled a kapcsolat és a másik lányba szerelmes. Mit gondolsz egy ilyen férfiról? Szeretnél vele kapcsolatban lenni, jövőt tervezni?
dec. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%
Hazudik. Más nőkkel ugyanezt játssza el!
dec. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

5-ös

Természetesen nem szeretnék ilyen kapcsolatban élni senkivel, de valljuk be: rengeteg ilyen kapcsolat van.

Én azt a részét nem értem, hogy egy rossz kapcsolatból miért nem lép ki előbb valaki és csak azután néz új nő után?? És hogy lehet egy ilyen lépés függvénye annak, hogy működik e a másikkal a szex??? Mert ha nem működik akkor maradok inkább a rossz kapcsolatban???

dec. 12. 20:51
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű a válasz,tekintve,hogy akit tényleg érdekelsz,az mindent fel fog áldozni,hogy veled élhessen...
dec. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Hazudik, hányszor írják még le?
dec. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
7: Ami ez alapján megállapítható, hogy a férfinek más az értékrendje, mint a tiéd és képes kapcsolatban más nőknek udvarolni, szerelmet vallani, lefeküdni. Nem kell mindenkit megérteni, viszont érdemes saját elvárásaidnak megfelelő férfit keresni, mert megváltoztatni nem fogod.
dec. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!