Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 2 éve vagyok egy házas férfiva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve vagyok egy házas férfival szeretői kapcsolatban. Én is csalom őt. Ki a rossz?

Figyelt kérdés

Ő otthon lakik a feleségével és 2 egyetemista gyerekével. A feleségéről SOHA nem beszél, ha én szóba hozom, leteremt. Szerintem tudjuk ennek mi az oka.... :(


Elmondása és tettei alapján szeret engem, nagyon is, mindig hív, keres, ír, rám gondol, rólam mesél a barátainak stb. ... de természetesen sosem fogja elhagyni a családját miattam.


Nekem mellette vannak "kalandjaim" .. próbálkozásaim szingli férfiakkal... erről a házas férfi természetesen nem tud. Ezt titkolom. Ha kiderülne... uhh....


Melyikünk a rosszabb?


2021. máj. 16. 19:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Mindketten
2021. máj. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%

A ffinek rosszabb lehet, mert valszeg nehezebben talál szeretőt.



Amugy a mai világban egyik sem rossz ma már szinte alap, hogy mindenki k.fél mindenkivel.

2021. máj. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Megérdemelitek egymást.
2021. máj. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
22%

B+...


Ez a baj látod, hogy ti nők, nem tanuljátok meg a szabályokat, csak beszálltok a játékba.


Egyikőtök sem rossz ember. A szeretőség lényege, hogy jár a szabadság mind a 2 félnek.

2021. máj. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%
A csávó a rosszabb, de miért számít, ez valami verseny?
2021. máj. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Én nem is értem a kérdést, neki van felesége, akivel nyilván együtt szokott lenni. Te mért ne lehetnél mással, hisz nem a barátnője/felesége vagy..?
2021. máj. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
A butább biztos, hogy te vagy, mert te könnyen ki tudnál ebből lépni, és egyszerűbb lenne normális kapcsolatot találnod. Ő azért biztos, hogy nehezebben válik, és másik szeretőt találni se egyszerű.
2021. máj. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
Ő a rosszabb, mert felesége van. Neked ő senkid, csak a szeretőd.
2021. máj. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%
Ezeknek köze sincs a rosszaságokhoz... Ez inkább a méltóság hiánya nálad!
2021. máj. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván a pasi. Te senkit nem csalsz meg. A szerető nem szamit, hiszen neki sem csak te vagy.
2021. máj. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!