Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért törvényszerű, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért törvényszerű, hogy a romantika kihaljon egy kapcsolatból?

Figyelt kérdés

Vannak erre ellenpéldák, akik több év házasság után is meglepik egymást apróságokkal. De nem is feltétlen tárgyi dolgokra gondolok. Szimplán egy kedves üzenetre, vagy gesztusra. Egy idő után ezek megszűnnek. A testi kontakt is minimalizálódik. Nem feltétlen a szexre értem, de nyilván arra is kiterjed ez a dolog. Nekem ez fáj. Amikor ez a fázis elkezdődik, én mindig próbálom még a parazsat felhevíteni, de egyedül kevés vagyok hozzá. :( Meg nőként kellemetlen is, hogy csak én teperek a másikért.

Mi vezethet ehhez? Miért nem lehet ugyanolyan figyelmes és romantikus egy férfi, mint amikor megismertem? Ha nem is teljesen, de legalább a töredéke megmaradna ezeknek a figyelmességeknek bennük. De már szinte rám sem néznek egy idő után.


dec. 12. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerű.
dec. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi 4 éve vagyunk együtt. Ugyanúgy vannak randik, meglepjük egymást, este összebújva alszunk. Csókolozni is sokat szoktunk.
dec. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem törvényszerű. De tenni, dolgozni kell érte, hogy ne haljon ki. Mint mindenért, ezért is tenni kell, igen.

N

dec. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Amikor érzem, hogy picit elhanyagoltuk egymást, teszek valami kedves gesztust, bújok, stb. De ugye ezáltal a másiknak nem tűnik fel, hogy hiányzik valami... és nem tesz semmit, csak vár. Ezt szoktam megunni és kilépni egy idő után.
dec. 13. 10:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát igen, MINDKÉT félnek tennie kell, vagy aki nem veszi észre, annak, ha szólnak, összekapja magát.

#3 vagyok

dec. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!