Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rettentően hiányzik az érintés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettentően hiányzik az érintés viszont nem akarok szexkapcsolatot és úgy veszem észre, hogy csak akkor kapom meg ezt, ha belemegyek az ilyen kapcsolatba, ugye van remény?

Figyelt kérdés

A sztori kb annyi, hogy amúgy van körülöttem sok gyerek meg barátok akik teljesen kielégítik a normál igényeimet, viszont egy ideje már nincs szerelem az életemben és hiányzik az ilyen típusú fizikai kontakt. Kb a szex része érdekel legkevésbé, anno egy csomószor volt hogy belementem a szexbe, mert tudtam, hogy a másik nem akar többet, viszont én csak így kaphattam meg a fizikai érintést a másiktól, ilyenek pl a bújás, simogatás, cirógatás.

Viszont kétségbeesés miatt nem fogom magamnak megengedni, hogy csak azért szexeljek valakivel, mert nekem kell az érintés, mivel tudom, hogy nekem attól több, vagyis inkább más, kell.

Igazából csak megerősítést szeretnék, vagy pozitív történeteket, hogy lesz még jobb is 😅 vagy nem tudom.



nov. 22. 21:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Én csak együttérzek veled. Nem tudom, hogy mit mondjak sajnos, én is hasonló helyzetben vagyok. Mindennél jobban vágyom az intimitásra, ölelésre, szexre, mindenre de semmilyen alkalmi dolog nem érdekel. Szerintem ez nem segít rajtad, de hátha segít, hogy nem vagy egyedül :D nem tudom, hogy mi a megoldás. Én keresek komoly kapcsolatot, az megoldja :)
nov. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Én is csak azzal tudlak vígasztalni, mint az 1-es, hogy nem vagy egyedül. Együttérzek. Higgy benne, hogy van remény.
nov. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon hiányzik, szintén az érintés-bújás a szeretetnyelvem. Szerintem semmiképp nem szabad feladnunk az igényünket egy normális, minőségi párkapcsolatra. Ismerkedni kell, én még hiszek benne hogy vannak normális nők a világon :)
nov. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem csak én vagyok ilyen defektes... Nekem is annyira jólesik a simogatás, a hátmasszírozas, a hajam piszkálasa, hogy az se baj ha nő, gyerek, vagy épp egy macska csinálja (dagaszt). Férjem bújós ugyan, de a simogatás nála is leggyakrabban mas célt szolgál, illetve a hátmasszásbol akkor is perceken belül szex lesz, ha valóban fáj a hátam...


Jó pár éve volt egy pasi aki csak jól megmasszirozott, de szó szerint mindenhol, viszont profin, és egyszer se akart szexet. Csak szerintem belém szeretett, ami mar kellemetlen volt, aztán lett egy komolyabb kapcsolatom. Mostanában sokszor eszembe jut, de nem mint pasi, hanem hogy de jó volt...


Kitartást, vannak bújósabb pasik, tény hogy nem sok, és azok között se sok aki nem köti össze túlságosan gyakran a szexxel. Az meg hogy ráadasként -mert akkor is ez a legfontosabb- sokminden másban is passzoljon hozzád... hát nem lehetetlen, de nem is könnyű. Bár 100% ilyet nekem se sikerült, még férjem van hozzá legközelebb. De a hátmasszast itt is inkább a pici lányomra hagyom, aki imád rajtam csúzdázni...

nov. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Reménykedni lehet, de miért baj az, hogyha kölcsönösen megadjátok egymásnak ami kell?

Egyoldalú viszonyok nem működnek hosszú távon.

nov. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5 na pont ez, én megadom a szexet, ő negyedig megadja az érintést, nem jó deal
nov. 22. 23:03
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hiányzik, mivel a házasságom megromlott, de elválni nem tudunk, így senki nem is mer közeledni. Ha szexet akarok, fel kell szednem a pasikat, ami nem nehéz, mert mindig van olyan kiéhezett férfi, aki kötetlen laza szexre bármikor kapható és vagyok is annyira vonzó. A baj az, hogy kipróbáltam és rájöttem, hogy ez a fajta reszeljünk, huzigáljunk, tegyük össze amink van jellegű szex nem fog kielégíteni soha.

Ne értsétek félre, de az a szerencsém, hogy nincs fizikai érintésben hiányom, mert van gyerekem, kutyám, macskám. Nem szexuális jellegű érintés, na de attól mégiscsak több fizikai gyengédséget kapok, mint akinek se gyereke, se cica, se kutya. Hozzám mindig bújik valaki. Azért az borzasztó lenne, ha soha senki nem érintene meg.

A szexuális jellegű érintést nem élhetem át, de azt hiszem, a bekattanástól sokszor megóv a mellkasomon doromboló cica érintése.

nov. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Random szexnél nem kapod ezt meg. Furcsa számomra, hogy részben megkapottnak érezted, hisz az felszínes. Az igazi közelségnél meg nem képes a másik csak alkalmizni vagy csak szexkapcsolatra, mert téged imád, téged akar kényeztetni, nem a tested meg a sajátját.
nov. 23. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
28%
Nő vagy?
nov. 23. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%

Erre én találtam egy viszonylag egyszerű megoldást (mivel nem vagyok semmilyen elkötelezett komoly kapcsolatban, inkább a szabadságot preferálom).

Érzéki masszázs. Masszírozni szoktam, szeretem.

Nem profi, anyagiaktól mentesen. És azt sem várom el, hogy lefeküdj velem cserébe (persze, előfordulhat, hogy több is lesz belőle). Csupán annyit, hogy te is viszonozd, mert nekem is jól esik.

És ez valóban sokszor többet jelenthet, élvezetesebb, mélyebb élmény lehet, mint például egy rövid jelentéktelen szexelés. Főleg, hogy beszélgetni is lehet közben (opcionális), ami még egy extra kapcsolódás.

nov. 23. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!