Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsem el ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el ezt a lányt? Mostanában folyton Ő jár a fejemben.

Figyelt kérdés

Lassan egy fél éve lesz, hogy ismerkedtem egy mozgáskorlátozott, kerekesszékes lánnyal a közösségi médián. Láttam róla képeket, videókat, a hangját is hallottam, de élőben végül nem találkoztunk, mert addigra vége szakadt a beszélgetésnek.


Egy időre sikerült túllépnem rajta, viszont mostanában megint folyton eszembe jut. Nem tudom mi váltotta ki ezt, hiszen én azt hittem már túl vagyok rajta. Talán az, hogy rájöttem, hogy azóta ha ismerkedek egy lánnyal, unalmasnak találom, mert nem tudja belőlem kiváltani ugyanazokat az érzéseket, amiket ő.


Páran azt mondják, tuti nem voltam belé szerelmes, hiszen csak a neten beszéltünk, de én mégis annak éltem meg. Képtelenség valakit a neten megkedvelni ennyire? Különben is, engem annyira nem érdekel a külső, inkább a személyisége. Igaz, pár hét alatt aligha tudtam kiismerni, de ő se engem. De azt láttam rajta, hogy izgalmas lány aki nem adja magát könnyen és nehezen köteleződik el, így ezzel kihozta belőlem a hódítási vágyat. Megmondom őszintén, nem szeretek annyira küzdeni emberekért, mert olyankor azt érzem, hülyét csinálok magamból. De azt hiszem érte küzdenék, csak valószínűleg nem akar tőlem semmit. Abban sem vagyok biztos, hogy akkoriban akart, csak valamiért azt mondta.


Először azt monda komoly kapcsolatot szeretne, flörtölt is, aztán mindig változtatta a véleményét. Ez biztos az én hibám is, mert néha vitatkoztunk. Azt mondta mivel testi fogyatékos nem tudna nekem annyi mindent megadni meg fél, hogy csak teher lenne. Meg nem tudja, hogy így tudná-e őt szeretni valaki. Lehet ez csak egy ürügy volt, mert mondtam is neki, hogy engem ez nem zavarna és segítenék is neki mindenben.


Végül úgy döntött, hagyjuk abba a beszélgetést.

Azóta többször is rá akartam írni, de mindig megállítottam magam, hogy ezt nem szabad. Ha ő nem írt egyszer sem, akkor már biztosan elfelejtett. Csak én vagyok ilyen hülye, hogy ezen a rövid ismerkedésen rugózok, mert bennem van az, hogy mi lett volna "ha". Nem is tudtuk egymást rendesen megismerni, plusz kicsit rossz időszakom volt akkor, úgyhogy nem a legjobb oldalamat látta.


Mit tegyek? Mindenki azt mondja engedjem el, a család és a barátok is. De nem tudom hogyan. Úgy szeretnék vele beszélni de nem hiszem, hogy lenne értelme.



2023. nov. 4. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Fölösleges ha talizni nem akarna, nem bízna benned. De próbáld meg, legalább túl leszel rajta.
2023. nov. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%

"Először azt monda komoly kapcsolatot szeretne, flörtölt is, aztán mindig változtatta a véleményét. Ez biztos az én hibám is, mert néha vitatkoztunk. Azt mondta mivel testi fogyatékos nem tudna nekem annyi mindent megadni meg fél, hogy csak teher lenne. Meg nem tudja, hogy így tudná-e őt szeretni valaki. Lehet ez csak egy ürügy volt, mert mondtam is neki, hogy engem ez nem zavarna és segítenék is neki mindenben."


Szerintem nem hazudott neked abban, hogy komoly kapcsolatot keres. Az állapota miatt van egy kisebbségi komplexusa, hogy kevesebbet ér.

Éppen ezért van az, hogy váltakozott a véleménye a komoly kapcsolat meg aközött, hogy mégsem akarja, mert nem akar más terhére lenni.

Amíg nem tudja magában lerendezni ezt a dolgot, elfogadni, hogy erről ő nem tehet, addig szerintem úgysem tudnál vele kapcsolatot kezdeni. Ha beszéltek, ha nem.

2023. nov. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2-es.

Igen, lehet nem hazudott benne. De fura volt, hogy először komolyat akart, aztán már azt mondta nem igazán tud elköteleződni, mert számára ez ijesztő.

2023. nov. 4. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!