Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Család vagy szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Család vagy szerelem?

Figyelt kérdés

Több éve együtt vagyok a szerelmemmel,de a családja nem fogad el engem.Fenyegeti a páromat,hogy

kitagadja a családból ha velem marad.Mi nagyon szeretjük egymást,és nem tudjuk mit csináljunk.Nem birunk lenni egymás nelkül.A páromnak nagyon fontos a családja,de én is.. A származásom miatt nem tartanak méltónak.Titokban mindig találkozunk pedig már felnőttek vagyunk.



dec. 13. 09:55
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
Én se fogadnálak el.
dec. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
A párodnak kell döntenie, de ha befolyásolható, látod rajta akkor inkább engedd el a kezeit.
dec. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Vedd az egészet egy kihívásnak, párod mindent megtesz majd és téged választ akkor átment, de kezd el máris azon gondolkodni ha semmit nem jelentesz neki
dec. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
Azért jó volna tudni a származásod is, roma vagy vagy mi, hogy a család ennyire rád állt?
dec. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem mindegy, hogy arab, néger, vagy roma? Rasszisták úgyis.
dec. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Ideális esetben nem kell választani. Szerintem ez nem egy fair helyzet, azzal szemben aki olyanban van, mint a párod. Senkinek nincs joga azt kérni, hogy engedje el a családját, hisz a vérrokonai. De a családnak sincs joga a szerelmet lenullázni.
dec. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%
Ez az o dontese kell legyen. A csaladot egyszeru leepiteni, felnott emberkent az informalis kapcsolatnal tobb nem kell. Ha kitagadjak, akkor azert az nem lehet egy olyan csalad, ahova mindenaron tartozni kell.
dec. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
cigany vagy?
dec. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Senior Séf ***** válasza:
81%
Amikor megismerkedtem a feleségemmel, a válás utáni férfiak tipikus anyagi helyzetében voltam. Magyarul, kilógott az ülepem a gatyámból. A feleségemet kitagadták, mert azt hitték, a családi vagyonra hajtok. Leszartuk. Kellettünk egymásnak, a többi nem számított. Ennek 24 éve, és bár voltunk a bányászbéka segge alatt is, nem bántuk meg.
dec. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem itt zsidóról van szó, roma nem hiszem mert származásról + vallásról van szó és a cigányok katolikusak.

Leírhatná a kérdező egyértelműen, valamint azt is hogy mi a probléma, ő a zsidó vagy őt nem fogadja be a zsidó család. És a nemét se írta, pedig az se mindegy.

dec. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!