Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Úgy érzem nem tudok túllépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem nem tudok túllépni rajta, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az exemmel 1 évet voltunk együtt, imádtuk egymást. Minden boldogságot mindent megadott nekem. Mielőtt össze jöttem vele önbizalom hiányos voltam, de ő segített ebben is és azóta már nem vagyok az. Viszont a családom nem igazán őrült neki hogy vele vagyok, mert mielőtt mi össze jöttünk volt nekik vitájuk.

Sok piszkálást kaptam ez miatt, hogy az előző párom sokkal jobb volt pedig ő kezet emelt rám, ordibált velem és ha rossz kedvem volt ahelyett hogy segített volna még tovább rontott.

Végül vissza mentem a sok piszkalas miatt az előző páromhoz es6ez miatt lett vége a csodálatos kapcsolatomnak..

A mai napig nem tudok túl lépni rajta hiányzik és szeretem most a napokban megtudtam hogy 1 hét múlva megy katonának nagyon féltem és elakarok tőle köszönni mert el is költözik de nem tehetem és ez nagyon fáj belül úgy érzem megszakad a szívem hogy messze lesz tőlem...

Gyakran nézem az oldalát és gondolok rá:(

Mit tegyek szerintetek?



2023. szept. 2. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de hány éves vagy, hogy hagyod a családod beleszóljon a magánéletedbe?? Ráadásul miféle család az, aki megfúrja a jól működő kapcsolatod és arra biztat, hogy egy BÁNTALMAZÓ szrházival legyél együtt?! Nem normálisak, de te sem, ha képes voltál szakítani és visszamenni egy olyan “férfi” mellé, aki ver meg ordibál…
2023. szept. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Noren1989 ***** válasza:
100%

Ha te a csalàdod piszkàlàsa miatt vàlasztasz pàrt...vagy mész vissza hozzà, akkor bizony ott gond van.


Nyakon felül, nàlad.

2023. szept. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Keress valaki mást, akinél nem hagyod, hogy a családod döntsön.Ez a hajó már elment. Legközelebb majd jobban csinálod.
2023. szept. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
Jól kezdted, kérdező; ÚGY ÉRZED. Valójában semmi sem áll az utadban, csak a komfortzónádból nem akaródzik kilépni.
2023. szept. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!