Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Számít a családi háttér?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít a családi háttér?

Figyelt kérdés
Ha koszos házból jön az illető akik igénytelenek de a csaj nem ilyen akkor ellehet fogadni így is?

2023. júl. 13. 18:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
24%

Valamennyit igen. Egy olyan csajt kevesbé tisztelnek aki mögött nincs egy család vagy apa, mint olyanokat akik pl gazdag családbol szarmaznak es az apja tekintély. Annak a lányával nem mernek ugy szórakozni.


Nekem volt olyan barátom aki semmiben nem segitett semmit,csak "használt", miutan meg bemutattam es erdeklodtek rola hogy ő ki,es valójában korbepuhatolták diszkréten minek is van velem, mindig azt csinalta a srác hogy mielott szülőkkel vannak osszejovetelek pl karácsony vagy vmi elotte mindig vett nekem vmit vagy segitett a kecót ujitani hogy a szüleim ne nézzék olyannak aki ingyen élne a nyakamon.

Csak nekik vetített, a szuleim nelkul meg alapbol a kisujját se mozditotta ertem korábban,meg később se tette volna.


Sokat jelent az a pasiknak amikor egy csaj apja(vagy szülei) szemébe kéne tudni nézni hogy mit akar a lányától.

2023. júl. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
11%

Röviden:

Máskepp viselkednek ugyanazzal a nővel ha annak háttere szegény vagy szülei sincsenek, és másképp, ha vagyonos a családja es az apja előtt fel kéne tudnia vmit mutatni, hogy egy lúzer kam ember e, vagy tud e vmit.

2023. júl. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
8%
Ja es ez tapasztalat abból amig nem ismerik a hátterem hogyan kezelnek, meg amikor megtudják. Egyből nem mernek csak ugy szórakozni es hozni a senkiházi stylt. Egyből a másik arcukat veszik elő aki aztán korrekt jo szándékú sikeres fel tud mutatni vmit célokat terveket, sikereket. Hirtelen segitő támogatók lesznek játszák az igazi férfit nekem, meg a szüleimnek. Igazi "gyöngyszemek." Csak épp én már átlátok rajtuk.
2023. júl. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%

3.


Akkor miért jártad meg többször is? Egyszer becsapnak, az a mások szégyene, de ha többször, az már a tied. Első alkalommal kellett volna tanulni a leckéből...

2023. júl. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
79%
A 3as válaszoló konkrétan csak bántalmazó palikkal volt együtt, erről több kérdést is kiírt már, elég ismerősen fogalmaz 😂
2023. júl. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
30%

Nem megjartam. ez nem igy van.

Egyutt jartunk minden szép csak feltunt az hogy megfelelési kenyszeres a párom a szuleim felé.

Aztán volt olyan is aki meg kőgazdag de semmit nem költött rám soha, az is megváltozott valahogy mikor a szuleimhez "kellett" menni vagy amikor a bnőim faggattak rola (mit kaptál már tőle?)es nem tudtam mit mondani.


Ettől fuggetlenul ez nem az hogy en porul jartam volna, szerelmek voltak. Komoly kapcsolatok.

Csak feltunt hogy egy vagyonosabb vagy szülői hátter nyomást gyakorol a pasikra.


Vannak olyanok ia akik engem nem is ismernek engem es csak mert apát tisztelik engem is ugy kezelnek mint vmi himestojást. (Üzleti partnerek ugyvédek orvosok stb)

Ellenkező esetben le se sz.rna egy szakrendeléses doki sem pl.

2023. júl. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%

6.


Szerintem nálad amúgy inkább van az, hogy túlértékeled apád szerepét az életben és egyszerűen bemagyarázod magadnak, hogy miatta van minden. Nem lennél ezzel egyedül.

2023. júl. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Kérlek titeket ne bántsátok egymást. Köszönöm a válaszokat nem szítani akartam a tüzet. Ne bántsuk egymást csupán csak véleményre lennék kíváncsi.
2023. júl. 13. 19:29
 9/23 anonim ***** válasza:

8.


Hol érzékelsz te is "bántást"? Kicsit furcsa a megszólalásod.

2023. júl. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
52%

Ne nézz hülyének légy szives.

Teljesen atlátszóak.

Amikor egy fagyit nem vesz vki, míg nem ismeri a szüleim, de mikor a szüleimhez megyunk (mert komolyabb a kapcsolat szinteket lépünk) es apa csak ugy beszélget velük hogy kik is ők, ártatlan apró kerdések.., azután hirtelen ékköves gyűrűt kell valahogy kapnom a családi partyk előtt.


De ha nem is.kapcsolatban más példa

Bemegyek egy boltba melegitőben az eladok random kiszolgálnak esetekben flegmák.

Bemegyek kiskosztümben meg tűsarkúban, egyből körbe vagyok nyalva.

Annyira átlátszó magatartások vannak a társadalomban.

Lasd orvosokat is.

Ha szegény vagy, fel is fordulhatsz.

2023. júl. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!