Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ne kövezzetek meg, de ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne kövezzetek meg, de ez az igazság,nem kitaláció,nem troll kérdés. Mit tennétek,ha anyósjelölt meg akarná magyarázni,hogy helyén való,ha a fia a saját háza,és a szülői ház között ingázna le a barátnőjéhez naponta 3-4 alkalommal?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve és 3 hónapja vagyunk így,hogy a barátom fel és le járkál a két ház között,mert még mindig nem költözött le hozzám? A barátom anyja,vagy nem is tudom,hogy nevezzem a pasimat,mind a ketten meg akarják magyarázni, hogy ne foglalkozzam azzal,ki mit szól erre..mert úgy is csak olyan mondja, aki rosszindulatú..és ebben nincs semmi kivetnivaló,hogy a fia egy héten 2-3 alkalommal alszik lent velem a többit meg fent a szülői házban..Állandóan abból van a veszekedés,hogy egyszer s mindenkorra nem hajlandó leköltözni hozzám,azzal az indokkal,hogy nincs kész a szobája.,..(igen külön szobát akar, neki is lenne szobája,meg nekem is van külön).Én speciel ezt sem tartom normálisnak..Minden áldott nap,elmondom neki,hogy jöjjön le már végleg, de nem akar egyszerűen..Ráfogja arra,hogy amíg itt van a pár nap alatt kifekszi a matracot,amin alszik,és muszáj fent a saját ágyában aludnia..Ha össze akarok vele bújni,szabályosan van amikor elmenekül,és kibújik,hogy ő fáradt...Mit tegyek? Felnőtt emberek vagyunk,de ezt a helyzetet már nem bírom sokáig..Bele sem merek gondolni,mit pletykálhatnak a faluban,amikor meglátják,hogy futkos mint pók a falon..
dec. 24. 00:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Na tisztázzuk!


SzerinTED, te ki/mi vagy neki?

SzerinTE, te ki/mi vagy neki?


szerető, ürítőlyuk, dugópajti, barátnő, csaja,...

dec. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát egyik sem,mivel együtt sem vagyunk..
dec. 24. 00:36
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
2.-ra. Akkor meg?
dec. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Magam sem tudom,hogy miért vagyok itt. De,ahogy telik az idő,egyre nehezebben megy az,hogy én mondjam ki a végszót..
dec. 24. 00:42
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Minek kell állandóan kérdést kiírni, ha nem érdekelnek a válaszok?

Egyikőtök se normális. Te se vagy különb, ha ez neked másfél éve megfelelő.

dec. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De engem érdekel!Hátha tud valaki ilyenkor jó tanácsot adni, vagy esetleg olyan érvet az olvasottak alapján, ami mondjuk megkönnyíti a helyzetemet,és a döntést is.,
dec. 24. 00:49
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A jó tanács, hogy dobd ki. Együtt sem vagytok és már külön szobát akar. Nem akar veled sem aludni sem lakni. Nyilván idegesíted őt ezért inkább eljár. Szóval nem szeret téged az biztos és te ilyennel akarod összekötni az életed. Még nincsen is kapcsolat de már nem akar veled időt tölteni. Mit várnál mondjuk 5-10 évnyi házasság után ha már most nem kellesz?
dec. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Erre etetett azzal,hogy ne a tipikus modellt kövessem,hogy együtt alvás,közös szoba stb-.---mert már változtak a rendek,és igények..
dec. 24. 02:28
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hozzád költözni nem akar, többe nézi az anyját mint téged. Ez nem fog megváltozni, csak rosszabb lenne egyuttelesetek alatt. Neked a tartozni valakihez kell, ezért fogadod el, neki még van egy biztos lyuk ahol urithet. Az anyját sosem fogja elhagyni. Szerinted mi a jó megoldás!? Keress mást.
dec. 24. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
25%
Lehet hogy horkolsz, csak nem meri megmondani.
dec. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!