Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú akibe szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akibe szerelmes vagyok, de nem tudom biztosan hogy ő is szeret, elhivhatom én valahova?

Figyelt kérdés
Kb egy fel éve találkoztunk utoljára, mert egy helyen dolgoztunk de ő elment. Gondoltam hogy most ő is szabad és elhivnam en valahova, aztán pedig elmondtam neki hogy mit érzek. De felek mert sose csináltam meg ilyet senkivel, meg nem volt barátom sem

dec. 24. 12:23
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Mind a ketten 27 évesek vagyunk, ő túl van már 2 kapcsolaton, amiből sok csalódás jött, ezért is felek egy kicsit mert mondta is néha hogy nem akar kapcsolatot mert fel az újabb csalódástol
dec. 24. 12:25
 2/14 anonim ***** válasza:
Hívd el mindenképp!
dec. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35%

Hívd, majd elutasít, vagy kihasznál.


Elmondta, hogy nem akar kapcsolatot és te mégis futnál utána. Na akkor fussál. Majd ráfizetsz!

dec. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt elmondani, hogy szerelmes vagy, semmikepp. Maximum jelentkezni, amibol kiderul, hogy vannak szandekaid.
dec. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hogy tudnám másképp jelezni hogy én szeretnek többet vele? Arra gondoltam hogy elmennének valahova enni, aztán mielőtt hazamennenk elmondanak neki mindent, őszintén. Valószínűleg sirnek is, mert elég visszahúzódó vagyok, nehezen beszélek az érzelmekről
dec. 24. 12:40
 6/14 anonim ***** válasza:
76%

Istenem, de gáz vagy.


Miért kéne azzal nyitni, hogy szerelmes vagy belé? Hányszor beszélgettek egyáltalán, hogy szerelmes vagy? Ismered, barátok vagytok, vagy jóformán idegen? Ismerőst miért akarsz lerohanni, sőt sírni? Azt fogja hinni, hogy nemhelyes vagy és menekülni fog tőled!!!

dec. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Elég jó barátok vagyunk, ezalatt a fel év alatt amíg nem találkoztunk kb napi szinten beszéltünk, és előtte is. Kb egy éve ismerjük egymast
dec. 24. 12:45
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

És utalt ő rá, hogy többet szeretne? Flörtölt veled? Ha nem akkor miért erőltetnéd? Megmondta, hogy csalódott és nem akar inkább kapcsolatot.

Kiégett, fél és nem bízna benned, rád vetítené ki a bizalmatlanságát a nők iránt akikkel dolga volt.

Megéri? Akkor tessék elkezdeni kelletni magad, öltözz (egy kissé) kirívóan, tapogasd, flörtölj vele. Elvisz pár körre ha az esete vagy, vagy kanos.

Lehet még kapcsolatban is benne lesz, de az tuti hogy szenvedni fogsz sokat, mert érzelmileg elérhetetlen jelenleg.

dec. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az elején flörtölgetett, volt is egy alkalmon mikor beultunk együtt valahova, de ez abbamaradt. Ezt is meg szeretném kérdezni tőle hogy mi tortent, mert kb 2-3 hónapig olyan aranyos szerelmesnek tűnt és szerintem az is volt
dec. 24. 12:56
 10/14 A kérdező kommentje:
Most is szoktunk beszélgetni szexuális témákról, meg hogy ő mennyire szereti melleket…..a férfiak meg szoktak beszélni ilyen témákat a lány barátaikkal?
dec. 24. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!