Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan, hogy valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valakinek nagyon ritkán, pár hetente egyszer-ketszer erősebb, hirtelen fellépő légszomja lesz egy plátói szerelmére gondolván?

Figyelt kérdés

Arra tippelek,mert van egy jó pár hónapja egy plátói szerelmem,akivel próbáltam beszélgetni, de nem erdekeltem, azonban elég gyakran látom. Ma is úgy keltem fel hogy erős legszomjam volt, és rá gondoltam... Lehetséges, hogy az úgymond szerelem kivalthat ilyen reakciót?

Nem vagyok elhizva , nincs tudovel kapcsolatos problémám.



dec. 29. 07:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen,mondjuk én az illetőt 1,5 éve szeretem. :/
dec. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Nekem csak olyan volt hogy amikor megláttam, annyira elkezdett kalapálni a szívem hogy majdnem rosszul lettem. Sok év alatt ilyen többször is volt (ugyanazzal a személlyel)
dec. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 3,5 éve szeretem viszonzatlanul. Tudatban nyomom az agyamnak hogy el kell felejtenem és egész jól elvagyok a mindennapokban, aztán van hogy sírva ébredek mert vele almodtam, ha meglátom akkor pedig ájulás közeli állapotba kerülök, mindig.
dec. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Panik betegseg.. nem o a fo oka de ra tesz.
dec. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15%
Szánalom a köbön
jan. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt. Én is légszomjnak érzékeltem, plusz mellkasi diszkomfort érzés, mindez akkor mikor találkoztunk, vagy eszembe jutott az illető,de főleg reggel.

De kiderült hogy ugrál a vérnyomásom, nem túl magas max 150, de ilyen helyzetekben, ami felkavar, megérzem ezt a kicsi emelkedést is. Vagyis éreztem, mert kaptam rá enyhe csökkentőt.

Azóta csak a normális tüneteim vannak, ha látom Őt vagy gondolok rá. Mondjuk a "pillangók a gyomor tájékán", az nekem sosem volt, azt sem tudom milyen.

Szóval nem lenne baj ha kivizsgáltatnád.

jan. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem pániknak nevezhető dolog miatt van a légszomj. Talán mert nem kapod meg azt amire vágy. Tessék tenni érte! Nincs lehetelen csak tehetetlen.
jan. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Panik, szorongas sajnos. Az valtotta ki, hogy remenytelen, es ez jogosam zaklat fel.
febr. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez pánikbetegség tünete mint írták előttem. Olyan szinten van a szerelmi bánatod, hogy ott csapódik le. Fordulj pszichológushoz! Komoly betegség és illene kezelni.
ápr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ti tőbbiek, milyen sügerek vagytok. Írom, hogy pániknak nevezhető és, hogy tegyen érte!

Evidens ha tesz, elmúlna pánikroham. Viszont làtom nem tetszik nagyon a gondolat. Ejnye gyerekek! 7# voltam.

ápr. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!